صادرات خرما به آلمان

صادرات خرما به آلمان

امروزه صادرات خرما به اروپا و به خصوص صادرات خرما به آلمان به دلیل قیمت فروش بالای محصولات و ارزآوری بالا از اهمیت ویژه ای برخوردار شده است و سالانه از سوی کشورهای تولیدکننده خرما میزان بسیار زیادی خرما به این کشور صادر می شود.

برای ارتباط با فروشندگان عمده کالای صادراتی محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید:

برای استفاده از خدمات بازار باسکول انتخاب کنید:

بازرگان هستم فروشنده هستم

پتانسیل های بازار صادرات خرما به آلمان

کشور آلمان جز بهترین و پیشرفته ترین کشورها در میان کشورهایی اروپایی است و به همین دلیل سرانه درآمد مردم آلمان نسبت به بقیه کشورها بالاتر بوده که باعث به وجود آمدن قدرت خرید بالاتر می شود. قدرت خرید بالا در این کشور باعث روانه شدن مقادیر بالایی از بهترین مواد غذایی جهان به این کشور می شود که از استاندارد های بالایی نیز تبعیت می کنند و در این میان خرما نیز جایگاه خوبی دارد.

بازار بزرگ آلمان و فرصت های آن باعث ورود بازرگانان و تولید کنندگان محصولات مرغوب به بازار شده است و در زمینه خرما کشورهای تونس و الجزایر با ورود به بازار خرمای آلمان سالانه حجم زیادی خرما به این کشور صادر می کنند. بیش از 37 درصد بازار صادرات خرما به آلمان در اختیار کشور تونس است و این کشور توانسته است با استفاده از این فرصت ارزآوری خوبی برای خود فراهم کند.

متاسفانه به دلیل کیفیت پایین بسته بندی و بازاریابی خرمای صادراتی ایران نتوانسته است علارغم پتانسیل تولید خود سهم قابل قبولی از صادرات خرما به آلمان را از آن خود کند.

انواع خرمای ایران مانند خرمای مضافتی، خرمای پیارم، خرمای سایر (استعمران) و خرمای مجول می تواند از جمله ارقام پرفروش در بازار آلمان باشد و صادرات خرما به آلمان از ایران را رونق دهد.

برای ارتباط با فروشندگان عمده کالای صادراتی محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید:

 

برای استفاده از خدمات بازار باسکول انتخاب کنید:

بازرگان هستم فروشنده هستم

باسکول

بازار خرید و فروش محصولات کشاورزی باسکول با هدف دسترسی مستقیم به تولید کنندگان محصولات کشاورزی و معرفی بهترین تولیدکنندگان محصولات ایرانی شروع به کار کرده است. خریداران و صادرکنندگان محترم محصولات کشاورزی با استفاده از خدمات بازار باسکول می توانند با بهترین تولید کنندگان محصولات کشاورزی ایران آشنا شوند و بدون واسطه ارتباط برقرار کنند.

تولیدکنندگان و کشاورزان عزیز نیز می توانند با عضویت در سامانه باسکول از خدمات ویژه باسکول استفاده و با تکمیل پروفایل کاربری خود به خریداران و صادرکنندگان مختلف در سراسر ایران معرفی شده و بتوانند به راحتی محصولات خود را به راحتی و بدون واسطه با قیمت بهتر به فروش برسانند.

رایگان ثبت نام کنید و عضو شبکه ی بزرگ خریداران و فروشندگان محصولات کشاورزی ایران شوید

عضویت رایگان

 


مطالب مرتبط:

انواع خرمای صادراتی ایران
خرمای مضافتی
خرمای کبکاب
صادرات انجیر به چین
صادرات محصولات کشاورزی به چین
صادرات به قطر
صادرات پسته ایران
راهنمای صادرات خشکبار به اروپا
صادرات محصولات کشاورزی به روسیه