خرمای سایر

خرمای سایر

خرمای سایر (استعمران) یکی از بهترین انواع خرمای ایران است که به دلیل طعم فوق العاده دارای طرفداران زیادی می باشد و با نام های متفاوتی شناخته می شود.

برای ارتباط با فروشندگان عمده خرما محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید:

ارتباط با هزاران خریدار و فروشنده کالای صادراتی در اپلیکیشن باسکول

نصب اپلیکیشن باسکول


(نصب فقط از گوگل پلی)

 

برای استفاده از خدمات بازار باسکول انتخاب کنید:

بازرگان هستم فروشنده هستم

این خرما در زبان محلی به عنوان استاماران، سنارن، خرما استامارا یا سامبرون نیز مشهور است.

به دلیل قند بالای خرمای سایر (75 درصد) یکی از شیرین ترین و خوشمزه ترین خرمای های ایرانی است.

محل تولید خرمای سایر

محل اصلی کشت و تولید این رقم خرما در استان خوزستان است و بیش از 70% کل سطح زیر کشت خرما در این استان به کشت خرمای سایر اختصاص  دارد.

به دلیل رطوبت پایین این نوع خرما که در حدود 18% درصد است این خرما به عنوان خرمای نیمه خشک دسته بندی می شود. به دلیل رطوبت پایین این نمونه خرما، شرایط نگهداری بیشتری نسبت به خرما های با رطوبت بالاتر دارد و می توان در دمای محیط به مدت یکسال در انبار سرپوشیده نگهداری شود.

صادرات خرمای سایر

به دلیل همین ویژگی انبارپذیری، سهولت حمل و نقل و نگهداری ساده، صادرات خرمای استعمران  به راحتی انجام شده و سالانه حجم بالای از این خرما از ایران به سایر کشور ها صادر می شود.

کشورهای آمریکای شمالی، کشورهای عربی و کشورهای اروپایی مانند آلمان، فرانسه، سوئد، فنلاند و… از مشتریان خارجی خرمای سایر هستند و بازار فروش این خرما در این کشورها بسیار رونق دارد.

خرمای سایر در کیفیت های زیر دسته بندی می شود:

  • super select
  • select
  • B Grade
  • GAQ
  • FAQ

برای خرید و فروش بهترین کالاهای صادراتی ایران و همچنین اطلاع از  قیمت آن ها می توانید از بازار باسکولاستفاده کنید.
با استفاده از شبکه ی تامین کنندگان و فروشندگان حاضر در بازار باسکول می توانید در هر ساعت از شبانه روز از بهترین تامین کنندگان استعلام قیمت بگیرید و یا با ثبت درخواست خرید از فروشندگان زیادی به صورت همزمان قیمت دریافت کرده و بهترین قیمت موجود در بازار را بیابید.

باسکول

بازار خرید و فروش محصولات کشاورزی باسکول با هدف دسترسی مستقیم به تولید کنندگان محصولات کشاورزی و معرفی بهترین تولیدکنندگان محصولات ایرانی شروع به کار کرده است. خریداران و صادرکنندگان محترم محصولات کشاورزی با استفاده از خدمات سامانه باسکول می توانند با بهترین تولید کنندگان محصولات کشاورزی ایران آشنا شوند و بدون واسطه ارتباط برقرار کنند.

تولیدکنندگان و کشاورزان عزیز نیز می توانند با عضویت در سامانه باسکول از خدمات ویژه باسکول استفاده و با تکمیل پروفایل کاربری خود به خریداران و صادرکنندگان مختلف در سراسر ایران معرفی شده و بتوانند به راحتی محصولات خود را به راحتی و بدون واسطه با قیمت بهتر به فروش برسانند.

رایگان ثبت نام کنید و عضو شبکه ی بزرگ خریداران و فروشندگان محصولات کشاورزی ایران شوید

عضویت رایگان

 


مطالب مرتبط:

انواع خرمای صادراتی ایران
خرمای مضافتی
خرمای کبکاب
صادرات انجیر به چین
صادرات محصولات کشاورزی به چین
صادرات به قطر
صادرات پسته ایران
راهنمای صادرات خشکبار به اروپا
صادرات محصولات کشاورزی به روسیه