صادرات خرما به روسیه

صادرات خرما به روسیه

در سال هالی اخیر و پس از تحریم های اتحادیه ی اروپا بر علیه روسیه فرصت های جدیدی پیش روی صادرکنندگان ایرانی قرار گرفت و صادرات خرما به روسیه را می توان یکی از مهم ترین آن ها بر شمرد.

برای ارتباط با فروشندگان عمده کالای صادراتی محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید:

برای استفاده از خدمات بازار باسکول انتخاب کنید:

بازرگان هستم فروشنده هستم

پتانسیل های بازار صادرات خرما به روسیه

روسیه با دارا بودن جمعیتی بالغ بر 144 میلیون نفر جز قاره اروپا و یکی از کشورهای وابسته به واردات محصولات غذایی است که سالانه بسیاری از مواد غذایی مورد مصرف خود را از دیگر کشور ها وارد کرده و به مصرف می رساند.

بازار صادرات محصولات غذایی به روسیه بسیار پرطرفدار است. پس از اختلافات سیاسی اتحادیه اروپا و روسیه و تحریم های اتحادیه اروپا، این کشور مجبور شد برای تامین مواد غذایی مورد نیاز خود به سایر کشور اتکا کند. در حال حاضر بیشترین میزان واردات خود را از کشورهایی همچون چین، ترکیه، اسراییل و… انجام می دهد.

مصرف خرما در روسیه بسیار رواج داشته و از لحاظ آمار مصرف خرما در روسیه از میانگین جهانی بسیار بالاتر گزارش شده است و به همین دلیل صادرات خرما به روسیه از رونق بالایی برخوردار است.

با توجه به جمعیت 25 میلیونی مسلمانان روسیه بازار بالقوه ای برای خرما در این کشور وجود دارد و بازرگانان بسیاری به این نکته توجه داشته و از سالیان پیش در این بازار به فعالیت مشغول بوده اند.

صادرات خرما به روسیه جز فعالیت های رایج بازرگانان ایرانی بوده است و روسیه جز یکی از خریداران  خرمای ایران است و سالانه مقادیر بالایی انواع خرمای ایران به روسیه صادر می شود.

مهم ترین انواع خرمای صادراتی ایران به روسیه می توان به خرمای مضافتی، خرمای پیارم و خرمای کبکاب نام برد. در این میان خرمای مجول دارای کمترین میزان صادرات خرما به روسیه می باشد.

در حال حاضر بیشترین میزان صادرات خرما به روسیه مربوط به خرمای مضافتی می باشد. خرمای زاهدی ایران نیز برای مصارف صنعتی و صنایع مشروب سازی به روسیه صادر شده که بیشترین میزان آن پس از صادرات به پاکستان و تغییر بسته بندی و یا برند به روسیه صادر می شود.

برای ارتباط با فروشندگان عمده کالای صادراتی محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید:

 

برای استفاده از خدمات بازار باسکول انتخاب کنید:

بازرگان هستم فروشنده هستم

باسکول

بازار خرید و فروش محصولات کشاورزی باسکول با هدف دسترسی مستقیم به تولید کنندگان محصولات کشاورزی و معرفی بهترین تولیدکنندگان محصولات ایرانی شروع به کار کرده است. خریداران و صادرکنندگان محترم محصولات کشاورزی با استفاده از خدمات بازار باسکول می توانند با بهترین تولید کنندگان محصولات کشاورزی ایران آشنا شوند و بدون واسطه ارتباط برقرار کنند.

تولیدکنندگان و کشاورزان عزیز نیز می توانند با عضویت در سامانه باسکول از خدمات ویژه باسکول استفاده و با تکمیل پروفایل کاربری خود به خریداران و صادرکنندگان مختلف در سراسر ایران معرفی شده و بتوانند به راحتی محصولات خود را به راحتی و بدون واسطه با قیمت بهتر به فروش برسانند.

رایگان ثبت نام کنید و عضو شبکه ی بزرگ خریداران و فروشندگان محصولات کشاورزی ایران شوید

عضویت رایگان


مطالب مرتبط:

انواع خرمای صادراتی ایران
خرمای مضافتی
خرمای کبکاب
صادرات انجیر به چین
صادرات محصولات کشاورزی به چین
صادرات به قطر
صادرات پسته ایران
راهنمای صادرات خشکبار به اروپا
صادرات محصولات کشاورزی به روسیه