صادرات خرما به چین

صادرات خرما به چین

صادرات خرما به چین

کشور چین دومین اقتصاد بزرگ دنیا و پر جمعیت ترین کشور دنیاست و صادرات خرما به چین را در سال های اخیر بسیار پر رونق کرده است.

پتانسیل های بازار صادرات خرما به چین

کشور چین واقع شده در شرق آسیا و دارای جمعیت یک میلیارد و 395 میلیون نفر است که به پر جمعیت ترین کشور جهان لقب گرفته است. کشور چین از لحاظ اقتصادی در دهه های اخیر بسیار رشد کرده و پس از پشت سر گذاشتن رقبا هم اکنون در رتبه ی دوم بزرگترین اقتصاد های دنیا قرار گرفته است.

جمعیت زیاد و رشد اقتصادی چین باعث ورود کالای مختلف از سایر کشور های جهان به این کشور آسیایی شده است و در این میان صادرات محصولات کشاورزی به چین و به خصوص صادرات انجیر خشک و صادرات خرما به چین در جایگاه مطلوبی از لحاظ ارزی و تقاضا قرار دارد.

ایران با تولید سالانه انواع خرما می تواند قسمتی از تقاضای بازار مصرف چین را پاسخگو باشد و نقش مهمی در صادرات خرما به چین ایفا کند.

از میان انواع خرمای صادراتی ایران، انواع خرمای مضافتی و خرمای زاهدی جز بیشترین آمار صادرات خرما به چین از سوی ایران را به خود اختصاص داده است.

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید مطلب تجارت با چین را مطالعه کنید.


مطالب مرتبط:

انواع خرمای صادراتی ایران
خرمای مضافتی
خرمای کبکاب
صادرات انجیر به چین
صادرات محصولات کشاورزی به چین
صادرات به قطر
صادرات پسته ایران
راهنمای صادرات خشکبار به اروپا
صادرات محصولات کشاورزی به روسیه

باسکول

بازار خرید و فروش محصولات کشاورزی باسکول با هدف دسترسی مستقیم به تولید کنندگان محصولات کشاورزی و معرفی بهترین تولیدکنندگان محصولات ایرانی شروع به کار کرده است. خریداران و صادرکنندگان محترم محصولات کشاورزی با استفاده از خدمات بازار باسکول می توانند با بهترین تولید کنندگان محصولات کشاورزی ایران آشنا شوند و بدون واسطه ارتباط برقرار کنند.

تولیدکنندگان و کشاورزان عزیز نیز می توانند با عضویت در سامانه باسکول از خدمات ویژه باسکول استفاده و با تکمیل پروفایل کاربری خود به خریداران و صادرکنندگان مختلف در سراسر ایران معرفی شده و بتوانند به راحتی محصولات خود را به راحتی و بدون واسطه با قیمت بهتر به فروش برسانند.

شما هم به جمع فروشندگان موفق باسکول بپیوندید!

با پیوستن به مجموعه بزرگ خریداران و فروشندگان عمده از سراسر کشور در باسکول با دنیایی جدید از فرصت‌های ویژه و خریداران بالقوه انواع کالا در صنایع مختلف روبرو می‌شوید. فرقی نمی‌کند شما کارخانه‌ تولیدی دارید یا محصولات تخصصی خود را در منزل تولید می‌کنید. باسکول به شما فرصتی بی‌نظیر برای دیده‌شدن می‌دهد. در باسکول بزرگترین تاجران، واردکنندگان انواع کالا، خریداران عمده و باقوه، کارخانه‌داران و صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ دور یکدیگر جمع شده‌اند. منتظر شما هستیم.

پیمایش به بالا