صادرات خرما به چین

صادرات خرما به چین

کشور چین دومین اقتصاد بزرگ دنیا و پر جمعیت ترین کشور دنیاست و صادرات خرما به چین را در سال های اخیر بسیار پر رونق کرده است.

برای ارتباط با فروشندگان عمده کالای صادراتی محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید:

برای استفاده از خدمات بازار باسکول انتخاب کنید:

بازرگان هستم فروشنده هستم

پتانسیل های بازار صادرات خرما به چین

کشور چین واقع شده در شرق آسیا و دارای جمعیت یک میلیارد و 395 میلیون نفر است که به پر جمعیت ترین کشور جهان لقب گرفته است. کشور چین از لحاظ اقتصادی در دهه های اخیر بسیار رشد کرده و پس از پشت سر گذاشتن رقبا هم اکنون در رتبه ی دوم بزرگترین اقتصاد های دنیا قرار گرفته است.

جمعیت زیاد و رشد اقتصادی چین باعث ورود کالای مختلف از سایر کشور های جهان به این کشور آسیایی شده است و در این میان صادرات محصولات کشاورزی به چین و به خصوص صادرات انجیر خشک و صادرات خرما به چین در جایگاه مطلوبی از لحاظ ارزی و تقاضا قرار دارد.

ایران با تولید سالانه انواع خرما می تواند قسمتی از تقاضای بازار مصرف چین را پاسخگو باشد و نقش مهمی در صادرات خرما به چین ایفا کند.

از میان انواع خرمای صادراتی ایران، انواع خرمای مضافتی و خرمای زاهدی جز بیشترین آمار صادرات خرما به چین از سوی ایران را به خود اختصاص داده است.

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید مطلب تجارت با چین را مطالعه کنید.


مطالب مرتبط:

انواع خرمای صادراتی ایران
خرمای مضافتی
خرمای کبکاب
صادرات انجیر به چین
صادرات محصولات کشاورزی به چین
صادرات به قطر
صادرات پسته ایران
راهنمای صادرات خشکبار به اروپا
صادرات محصولات کشاورزی به روسیه

برای ارتباط با فروشندگان عمده کالای صادراتی محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید:

 

برای استفاده از خدمات بازار باسکول انتخاب کنید:

بازرگان هستم فروشنده هستم

باسکول

بازار خرید و فروش محصولات کشاورزی باسکول با هدف دسترسی مستقیم به تولید کنندگان محصولات کشاورزی و معرفی بهترین تولیدکنندگان محصولات ایرانی شروع به کار کرده است. خریداران و صادرکنندگان محترم محصولات کشاورزی با استفاده از خدمات بازار باسکول می توانند با بهترین تولید کنندگان محصولات کشاورزی ایران آشنا شوند و بدون واسطه ارتباط برقرار کنند.

تولیدکنندگان و کشاورزان عزیز نیز می توانند با عضویت در سامانه باسکول از خدمات ویژه باسکول استفاده و با تکمیل پروفایل کاربری خود به خریداران و صادرکنندگان مختلف در سراسر ایران معرفی شده و بتوانند به راحتی محصولات خود را به راحتی و بدون واسطه با قیمت بهتر به فروش برسانند.

رایگان ثبت نام کنید و عضو شبکه ی بزرگ خریداران و فروشندگان محصولات کشاورزی ایران شوید

عضویت رایگان