صادرات خرما به امارات

صادرات خرما به امارات

یکی از بازار های در دسترس برای محصول خرما از سال های گذشته صادرات خرما به امارات بوده است. با توجه به بازار مصرف کوچک این کشور، بیشتر صادرات خرما به امارات به منظور اهداف دیگری انجام می شود که یکی از آن ها صادرات مجدد محصول خرما می باشد.

برای ارتباط با فروشندگان عمده کالای صادراتی محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید:

برای استفاده از خدمات بازار باسکول انتخاب کنید:

بازرگان هستم فروشنده هستم

پتانسیل های صادرات خرما به امارات

کشور امارات متحده عربی از همسایه های جنوبی ایران است که در حوزه خلیج فارس قرار دارد. در دهه های گذشته کشور امارات به خصوص دبی دارای پیشرفت به خصوص در حوزه تجارت جهانی شده و به قطب تجارت خاورمیانه تبدیل شده است. بسیاری از خریداران و بازرگانان بین الملی در این کشور مستقر شده و روزانه محموله های زیادی از سایر نقاط جهان به  بنادر این کشور عربی وارد شد و به سایر کشو ها منتقل می شوند.

همین قابلیت دبی و کشور امارات باعث شده است تا سالانه میزان زیادی از محصولات ایرانی به مقصد امارات فرستاده شده و بفروش برسند، سپس این محصولات به کشورهای دیگر صادرات مجدد می شود.

در حوزه خرما نیز این فرآیند انجام  شده و سالانه مقادیر بالایی از انواع خرمای صادراتی ایران به امارات صادر شده و توسط خریدارانی از سایر کشور ها دریافت می شوند. مقاصد عمده خرمای صادراتی ایران و صادرات خرما به امارات بیشتر صادرات خرما به هند است.

بیشترین میزان صادرات خرما به امارات از نوع خرمای مضافتی خرمای زاهدی و خرمای شاهانی می باشند.

متاسفانه بیشترین میزان خرمای صادراتی ایران به امارات به صورت فله ارسال می شوند و این خرما پس از بسته بندی مجدد و با نام امارات به سایر کشورهای جهان ارسال می شوند.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید مطلب تجارت با دبی را مطالعه کنید.

برای ارتباط با فروشندگان عمده کالای صادراتی محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید:

 

برای استفاده از خدمات بازار باسکول انتخاب کنید:

بازرگان هستم فروشنده هستم

باسکول

بازار خرید و فروش محصولات کشاورزی باسکول با هدف دسترسی مستقیم به تولید کنندگان محصولات کشاورزی و معرفی بهترین تولیدکنندگان محصولات ایرانی شروع به کار کرده است. خریداران و صادرکنندگان محترم محصولات کشاورزی با استفاده از خدمات بازار باسکول می توانند با بهترین تولید کنندگان محصولات کشاورزی ایران آشنا شوند و بدون واسطه ارتباط برقرار کنند.

تولیدکنندگان و کشاورزان عزیز نیز می توانند با عضویت در سامانه باسکول از خدمات ویژه باسکول استفاده و با تکمیل پروفایل کاربری خود به خریداران و صادرکنندگان مختلف در سراسر ایران معرفی شده و بتوانند به راحتی محصولات خود را به راحتی و بدون واسطه با قیمت بهتر به فروش برسانند.

رایگان ثبت نام کنید و عضو شبکه ی بزرگ خریداران و فروشندگان محصولات کشاورزی ایران شوید

عضویت رایگان


مطالب مرتبط:

انواع خرمای صادراتی ایران
خرمای مضافتی
خرمای کبکاب
صادرات انجیر به چین
صادرات محصولات کشاورزی به چین
صادرات به قطر
صادرات پسته ایران
راهنمای صادرات خشکبار به اروپا
صادرات محصولات کشاورزی به روسیه