صادرات خرما به ارمنستان

صادرات خرما به ارمنستان

در سالیان اخیر صادرات خرما به ارمنستان از جمله زمینه های رو به رشد در روابط اقتصادی بین ایران و ارمنستان بوده است که از مهم ترین دلایل آن می توان به همسایگی دو کشور و روابط سیاسی خوب را نام برد. کشور ارمنستان از همسایه های شمالی ایران و دارای جمعیت بیش از 3 میلیون نفر می باشد.

برای اطلاعات بیشتر می توانید مطلب صادرات به ارمنستان را مطالعه کنید.

برای ارتباط با فروشندگان عمده کالای صادراتی محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید:

برای استفاده از خدمات بازار باسکول انتخاب کنید:

بازرگان هستم فروشنده هستم

پتانسیل های صادرات خرما به ارمنستان

در دهه اخیر و با گسترش تبادلات تجاری ما بین دو کشور، حجم تبادلات اقتصادی و تجاری طرفین به بالاترین مقدار خود در سالیان اخیر  و به میزان بیش از 320 میلیون دلار سالانه رسیده است و در بخش های محصولات صنعتی و غذایی با استقبال خوبی از سمت ارمنستان به همراه بوده است، بسیاری از ایرانیان در این کشور اقدان به ثبت شرکت و فعالیت تجاری نموده اند.

راهنمای ثبت شرکت در ارمنستان را مطالعه کنید.

از طرفی دیگر به دلیل همسایگی ارمنستان با ایران و بازه زمانی مناسب حمل و نقل، پتانسیل بالایی برای صادرات به این کشور وجود دارد.


مطالب مرتبط:

انواع خرمای صادراتی ایران
خرمای مضافتی
خرمای کبکاب
صادرات انجیر به چین
صادرات محصولات کشاورزی به چین
صادرات به قطر
صادرات پسته ایران
راهنمای صادرات خشکبار به اروپا
صادرات محصولات کشاورزی به روسیه

برای ارتباط با فروشندگان عمده کالای صادراتی محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید:

 

برای استفاده از خدمات بازار باسکول انتخاب کنید:

بازرگان هستم فروشنده هستم

باسکول

بازار خرید و فروش محصولات کشاورزی باسکول با هدف دسترسی مستقیم به تولید کنندگان محصولات کشاورزی و معرفی بهترین تولیدکنندگان محصولات ایرانی شروع به کار کرده است. خریداران و صادرکنندگان محترم محصولات کشاورزی با استفاده از خدمات بازار باسکول می توانند با بهترین تولید کنندگان محصولات کشاورزی ایران آشنا شوند و بدون واسطه ارتباط برقرار کنند.

تولیدکنندگان و کشاورزان عزیز نیز می توانند با عضویت در سامانه باسکول از خدمات ویژه باسکول استفاده و با تکمیل پروفایل کاربری خود به خریداران و صادرکنندگان مختلف در سراسر ایران معرفی شده و بتوانند به راحتی محصولات خود را به راحتی و بدون واسطه با قیمت بهتر به فروش برسانند.

رایگان ثبت نام کنید و عضو شبکه ی بزرگ خریداران و فروشندگان محصولات کشاورزی ایران شوید

عضویت رایگان