صادرکنندگان خرما

صادرکنندگان خرما

کشور ایران به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان خرما در دنیا شناخته می شود که پتانسیل بسیار بالایی در زمینه ی صادرات خرما دارد. صادرکنندگان خرما در کشور بسیار فعال هستند و ایران را در رتبه سوم صادرات خرما در جهان قرار داده اند. مهم ترین شاخص های اقتصادی کشورها در گرو مسئله ی صادرات است و ایران نیز در این زمینه کوشش می کند تا با استفاده از پتانسیل شرکت های صادرات خرما و با اتکا به سهم تولید بالای ایران در زمینه ی خرما، این شاخص ها را بهبود دهد.

استفاده گسترده خرما در صنایع غذایی و مصرف این میوه در کشورهای مختلف باعث شده است کشورهای تولید کننده خرما پتانسیل بالایی برای صادرات این محصول داشته باشند و صادرات این محصول از رونق بسیار خوبی برخوردار باشد. صادرکنندگان خرما نیز در این چرخه همانند تولیدکنندگان نقش مهمی دارند و فرآیند صادرات با همکاری آن ها شکل می گیرد.

 

یافتن صادرکنندگان خرما در ایران

برای یافتن صادرکنندگان خرما در ایران و همچنین اطلاع از  قیمت خرمای صادراتی می توانید از بازار باسکول استفاده کنید.
با استفاده از شبکه ی صادرکنندگان و خریداران حاضر در بازار باسکول می توانید در هر ساعت از شبانه روز از خریداران زیادی درخواست خرید دریافت کنید و با آن ها معامله کنید.

باسکول خریدار نیست!

ما فروشندگان عمده خرما در سراسر کشور را به صادرکننده ها وصل می کنیم، بدون واسطه!

 با هزاران صادرکننده و خریدار عمده در بازار باسکول ارتباط مستقیم برقرار کنید

 

اگر فروشنده هستید حتما به نکات زیر توجه کنید:

فروشنده

برای فروش عمده محصول خود می توانید با عضویت و ثبت محصول در بازار باسکول ، به صورت روزانه درخواست های خرید عمده خریداران را مشاهده کنید، خریداران جدید پیدا کنید و با قیمت مناسب محصول خود را بفروش برسانید.

عضویت رایگان

 

برای دیدن محصولات و ارتباط با فروشندگان بر روی محصول کلیک کنید:


خریدار

برای خرید عمده خرمای صادراتی می توانید از فروشندگان حاضر در بازار محصولات کشاورزی باسکول استعلام قیمت بگیرید، از طریق پیام رسان باسکول با آن ها چت کنید و بدون واسطه خرید کنید:

لیست محصولات

بانک اطلاعات صادرکنندگان خرما

برای استفاده از بانک اطلاعات صادرکنندگان خرما می توانید با عضویت در بازار باسکول به صورت روزانه به صادرکنندگان خرما در سراسر کشور دسترسی داشته باشید و اجناس خود را معامله کنید. استفاده از بازار باسکول رایگان است و تولیدکنندگان خرما می توانند به راحتی با ثبت نام در بازار باسکول به صورت روزانه با صادرکنندگان خرما ارتباط مستقیم برقرار کنند.

مطالب مرتبط:

انواع خرمای صادراتی ایران
صادرات خرما به امارات
خرمای مجول
صادرات خرما
صادرات خرما به هند
صادرات خرما به اندونزی

 

باسکول

بازار خرید و فروش محصولات کشاورزی باسکول با هدف دسترسی مستقیم به تولید کنندگان محصولات کشاورزی و معرفی بهترین تولیدکنندگان محصولات ایرانی شروع به کار کرده است. خریداران و صادرکنندگان محترم محصولات کشاورزی با استفاده از خدمات بازار باسکول می توانند با بهترین تولید کنندگان محصولات کشاورزی ایران آشنا شوند و بدون واسطه ارتباط برقرار کنند.

تولیدکنندگان و کشاورزان عزیز نیز می توانند با عضویت در سامانه باسکول از خدمات ویژه باسکول استفاده و با تکمیل پروفایل کاربری خود به خریداران و صادرکنندگان مختلف در سراسر ایران معرفی شده و بتوانند به راحتی محصولات خود را به راحتی و بدون واسطه با قیمت بهتر به فروش برسانند.

رایگان ثبت نام کنید و عضو شبکه ی بزرگ خریداران و فروشندگان محصولات کشاورزی ایران شوید

عضویت رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.