صادرات خرما به استرالیا

صادرات خرما به استرالیا

صادرات خرما به استرالیا

در این مقاله صادرات خرما به استرالیا بررسی خواهد شد. کشور استرالیا واقع شده در نیمکره جنوبی و کشوری توسعه یافته است و با داشتن ۷٬۶۸۶٬۸۵۰ کیلومتر مربع وسعت ششمین کشور پهناور دنیاست.

استرالیا از شرق اقیانوس آرام، از غرب اقیانوس هند، از شمال چندین دریا وئ از جنوب اقیانوس منجمد جنوبی فراگرفته است. سیدنی و ملبورن دو شهر بزرگ استرالیا هستند و پایتخت این کشور شهر کانبرا است. استرالیا در سال 1901 از انگلستان استقلال یافت و در حال حاضر بیش از 25 میلیون جمعیت دارد.

صادرات خرما به استرالیا

در حال حاضر سالانه مقادیر بالایی خرما به استرالیا صادر می شود که در این میان سهم انواع خرمای صادراتی ایران از این میزان بسیار اندک می باشد و کشورهایی مانند عربستان و امارات این بازار مناسب را در اختیار دارند. شرکت های صادرات خرما، تجار و صادرکنندگان خرمای ایران در بازار های منطقه مانند صادرات خرما به پاکستان، صادرات خرما به روسیه و صادرات خرما به عراق بسیار فعال بوده اند.
تلاش برای پیدا کردن بازار های جدید از سوی صادرگنندگان در حال انجام است که صادرات به استرالیا یکی از این اهداف بوده است. در سال های اخیر صادرکنندگان ایرانی تلاش هایی برای صادرات خرما به استرالیا انجام داده اند اما به دلیل ضعف در بازاریابی و عدم رعایت بسته بندی مناسب نتوانسته ایم جایگاه خوبی در صادرات به این کشور بدست آوریم. خرمای پیارم و خرمای مضافتی از جمله انواع خرمای صادراتی ایران است که به استرالیا صادر می شوند.

به دلیل وجود روابط ضعیف بین المللی ایران با کشور استرالیا، صادرات خرما به استرالیا از طریق کشورهای واسط انجام می شود و بازرگانان ایرانی با استفاده از کشورهایی مانند مالزی و امارات اقدام به صادرات خرما به استرالیا می کنند. ارقام خرمای عجوه، خرمای مجول، خرمای پیارم و خرمای برهی بیشترین مصرف را در استرالیا دارند و دارای بیشترین میزان آمار صادرات خرما به این کشور می باشند.

برای اطلاعات بیشتر می توانید مطلب صادرات به استرالیا را مطالعه کنید.

تولید خرما در استرالیا

کشور استرالیا دارای اقلیم خشک و گرم است و شرایط مناسب برای کشت خرما در این کشور وجود دارد. در سالیان اخیر تعدادی از کشاورزان استرالیایی اقدام به کشت خرما در این کشور کرده اند که با هدف تولید این محصول با ارزش و صادرات خرما به دیگر کشورها صورت گرقته است.


مطالب مرتبط:

انواع خرمای صادراتی ایران
خرمای مضافتی
خرمای کبکاب
صادرات خرما به پاکستان
صادرات خرما به عمان
صادرات انجیر به چین
صادرات محصولات کشاورزی به چین
صادرات به قطر
صادرات پسته ایران
راهنمای صادرات خشکبار به اروپا
صادرات محصولات کشاورزی به روسیه


باسکول

بازار خرید و فروش محصولات کشاورزی باسکول با هدف دسترسی مستقیم به تولید کنندگان محصولات کشاورزی و معرفی بهترین تولیدکنندگان محصولات ایرانی شروع به کار کرده است. خریداران و صادرکنندگان محترم محصولات کشاورزی با استفاده از خدمات بازار باسکول می توانند با بهترین تولید کنندگان محصولات کشاورزی ایران آشنا شوند و بدون واسطه ارتباط برقرار کنند.

تولیدکنندگان و کشاورزان عزیز نیز می توانند با عضویت در سامانه باسکول از خدمات ویژه باسکول استفاده و با تکمیل پروفایل کاربری خود به خریداران و صادرکنندگان مختلف در سراسر ایران معرفی شده و بتوانند به راحتی محصولات خود را به راحتی و بدون واسطه با قیمت بهتر به فروش برسانند.

شما هم به جمع فروشندگان موفق باسکول بپیوندید!

با پیوستن به مجموعه بزرگ خریداران و فروشندگان عمده از سراسر کشور در باسکول با دنیایی جدید از فرصت‌های ویژه و خریداران بالقوه انواع کالا در صنایع مختلف روبرو می‌شوید. فرقی نمی‌کند شما کارخانه‌ تولیدی دارید یا محصولات تخصصی خود را در منزل تولید می‌کنید. باسکول به شما فرصتی بی‌نظیر برای دیده‌شدن می‌دهد. در باسکول بزرگترین تاجران، واردکنندگان انواع کالا، خریداران عمده و باقوه، کارخانه‌داران و صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ دور یکدیگر جمع شده‌اند. منتظر شما هستیم.

پیمایش به بالا