صادرات خرمای زاهدی

صادرات خرمای زاهدی

خرمای زاهدی ایران یکی از بهترین و خاص ترین انواع خرمای ایران است که به نسبت تولید بیشترین صادرات را دارد. صادرات خرمای زاهدی به کشورهایی مانند هند و پاکستان بسیار انجام می شود و سالانه ارز آوری خوبی برای کشورمان به دنبال دارد. یکی از مهم ترین بخش های صادرات کالا که مشخص کننده ی سود تجارت در یکی بازار رقابتی است مربوط به خرید کالا در بازار مبدا می باشد!

برای ارتباط با فروشندگان عمده کالای صادراتی محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید:

برای استفاده از خدمات بازار باسکول انتخاب کنید:

بازرگان هستم فروشنده هستم

صادرات خرمای زاهدی فراشبند

خرمای زاهدی ایران از جمله ی مرغوب ترین انواع خرمای ایران است که به دلیل ظاهر خاص و طعم ویژه ای که دارد طرفداران زیادی را در دنیا مجذوب خود کرده است. این خرما نیمه خشک است و قند بالایی دارد، به همین دلیل در تولید مواد قندی از آن استفاده می شود.

خرمای زاهدی بسته به اندازه، میزان گوشت،محل و شرایط برداشت به انواع مختلفی تقسیم می شود که همین عوامل تعیین کننده قیمت خرمای زاهدی است.

خرید خرمای زاهدی

صادرات خرما زاهدی

فصل برداشت خرما زاهدی ایران اوایل شهریور ماه است که گاهی به اواخر شهریور نیز کشیده میشود.این خرما به دو صورت خشک و نیمه خشک یا رطبی استفاده می شود. خرمای زاهدی از جمله خرماهای دیررس است و در زمان نزدیک شدن به فصل برداشت به راحتی جدا شده و به زمین می ریزد.

 


مطالب مرتبط:

انواع خرمای صادراتی ایران
خرمای مضافتی
خرمای کبکاب
صادرات انجیر به چین
صادرات محصولات کشاورزی به چین
صادرات به قطر
صادرات پسته ایران
راهنمای صادرات خشکبار به اروپا
صادرات محصولات کشاورزی به روسیه

برای ارتباط با فروشندگان عمده کالای صادراتی محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید:

 

برای استفاده از خدمات بازار باسکول انتخاب کنید:

بازرگان هستم فروشنده هستم

باسکول

بازار خرید و فروش محصولات کشاورزی باسکول با هدف دسترسی مستقیم به تولید کنندگان محصولات کشاورزی و معرفی بهترین تولیدکنندگان محصولات ایرانی شروع به کار کرده است. خریداران و صادرکنندگان محترم محصولات کشاورزی با استفاده از خدمات بازار باسکول می توانند با بهترین تولید کنندگان محصولات کشاورزی ایران آشنا شوند و بدون واسطه ارتباط برقرار کنند.

تولیدکنندگان و کشاورزان عزیز نیز می توانند با عضویت در سامانه باسکول از خدمات ویژه باسکول استفاده و با تکمیل پروفایل کاربری خود به خریداران و صادرکنندگان مختلف در سراسر ایران معرفی شده و بتوانند به راحتی محصولات خود را به راحتی و بدون واسطه با قیمت بهتر به فروش برسانند.

رایگان ثبت نام کنید و عضو شبکه ی بزرگ خریداران و فروشندگان محصولات کشاورزی ایران شوید

عضویت رایگان