واردات لباس از چین

واردات لباس از چین

واردات لباس از چین

برای واردات لباس از چین باید به چه نکات و قوانینی توجه کرد؟ تعرفه های وارد کننده لباس از چین به چه صورتی میباشد؟ لباس و پوشاک یکی از ضرورترین لوازم مورد استفاده برای انسان می باشد چرا که در میان نیازهای اولیه انسان واقع شده است و افراد از زمان های گذشته به این موضوع حساسیت زیادی نشان میدهند و با توجه به آمارها می توان نتیجه گرفت که هر خانواری درصد بالایی از درآمد خود را سالانه برای خرید پوشاک و لباس خرج می کنند.

برای ارتباط با فروشندگان عمده کالای صادراتی محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید:

[su_row][su_column size=”1/6″ center=”no” class=””]

 

[/su_column]

[su_column size=”2/3″ center=”no” class=””]

[su_custom_gallery source=”media: 5824,5825,5823,5822″ link=”custom” width=”130″ height=”130″ class=”center-gallery” title=”never”]

[/su_column]

[/su_row]

برای استفاده از خدمات بازار باسکول انتخاب کنید:

بازرگان هستم فروشنده هستم

به علاوه اینکه لباس از نیازهای ضروری بوده، امروزه پیشرفت دنیای مد نیز بر این ضروری ات افزوده است و بسیاری از افراد پیرو مد واقع شده اند و دوست دارند بهترین و شیک ترین لباس را خریداری کرده و بپوشند. از طرف دیگر نیز با توجه به وضع آشفته و بالا بودن نرخ تورم در کشور، بسیاری از تولید کنندگان لباس و پوشاک مجبور به تعطیلی کارگاه های خود داشته که این امر به طبع عرضه پوشاک و لباس را در سطح کشور کاهش داده است. همچنین بحث کیفیت و زیبایی پوشاکی که به بازار و به مصرف کنندگان نیز از مهم ترین موضوعات دیگری می باشد که همه این عوامل دست در دست هم داده اند تا بسیاری از بازرگانان و سرمایه گذاران به دنبال وارد کننده لباس از کشورهای مختلف باشند. یکی از این کشورهایی که بیشترین حجم پوشاک و لباس واردی از آن صورت می گیرد، کشور چین می باشد. واردات لباس از چین امروزه با توجه به بالا بودن تقاضا بسیار افزایش یافته است و بسیاری از افراد به دنبال راهی برای وارد کردن لباس از این کشور هستند.

واردات لباس از چین

تعداد واردکننده لباس از چین روز به روز بیشتر می شود و هر کدام از آنها سعی بر آن دارند تا با توجه به علاقه و سلیقه مردم و قشر خاصی از جامعه، بهترین و شیک ترین لباس را از این کشور وارد کنند. واردات لباس از چین در حوزه های مختلفی و با شرایط مختلفی انجام می شود که در بخش بعدی راجع به این موضوع توضیحات بیشتری را برای شما عزیزان ارائه خواهیم داد.

صادرات به چین

صادرات به قطر

صادرات به روسیه

صادرات به عمان

نحوه واردات لباس از چین به چه صورت است؟

همان طور که در بخش قبلی نیز به این موضوع اشاره شد، وارد کننده لباس از چین در بخش های مختلفی از جمله واردات لباس زنانه، واردات لباس بچه گانه، واردات لباس مجلسی زنانه و واردات لباس مردانه و غیره اشاره کرد که شما نیز با توجه به حوزه تخصص خود می توانید در یکی از این بخش ها و قسمت ها به فعالیت واردات لباس از چین بپردازید. پوشاک کشور چین از محبوبیت و طرفداری بسیار زیادی در کشور ایران برخوردار است چرا که با داشتن قیمت مناسب توانسته است توجه بسیاری از مردم کشورمان را به سوی خود جلب کند. هر چند که قوانین بسیار سر سختی پیش روی وارد کننده وجود دارد ولی با این حال بسیاری از افراد به دنبال واردات لباس از چین هستند چرا که به خوبی می دانند با وارد کردن پوشاک و لباس میتوانند سود بسیار خوبی را به دست بیاورند و پاسخ بسیار خوبی را به تقاضای بازار بدهند. با توجه به ممنوعیتی واردات لباس که در سالهای اخیر پیش آمده بود بسیاری از وارد کنندگان لباس از سود بسیار کم و چندانی برخوردار شده بودند که امروزه با وضع شدن قوانین خاصی سعی بر آن شده است که واردات هرگونه لباس و پوشاکی طبق نظارت مستقیم دولت و مسئولان ذی ربط قرار بگیرد تا هیچ گونه سوء استفاده ی در واردات لباس به وجود نیاید.

واردات لباس از چین نیز از این موضوع مستثنی نمی باشد و بایستی از تمام قوانین و تعرفه های مربوط به وارد کننده لباس از چین آشنایی کامل داشته باشید و طبق این قوانین رفتار نمایید.

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید مطلب تجارت با چین را مطالعه کنید.

قوانین و تعرفه های واردات لباس از چین

هر چند که تولید کنندگان داخلی با موضوع وارد کننده لباس از چین بسیار مخالف هستند و دید خوشایندی را نسبت به این موضوع ندارند، با این حال مصرف کنندگان بسیار زیادی از این موضوع حمایت می کنند و این امر دلگرمی بسیار خوبی برای بازرگانانی می باشد که قصد وارد کردن لباس از کشور چین را دارند. از مهمترین قوانین که در واردکننده لباس از چین وجود دارد میتواند به پرداخت حقوق ورودی و تعرفه های واردات خود اشاره کرد.  هم چنین جنس لباس هایی که به کشور وارد می شود باید طبق شرع و اصول اسلامی باشد و اگر لباسی از جنس پوست حیوان خاصی باشد قطعا اجازه خروج از گمرک به آن کالا داده نخواهد شد و این امر می تواند مشکلات زیادی را برای شما در هنگام ترخیص کالا به وجود بیاورد. ارائه اصل مدارک و اسناد مربوط به قراردادها و خریدهای محموله ها نیز از دیگر مهم ترین قوانین در واردات لباس از چین می باشد که شما بایستی تمام و کمال تمام مدارک مورد نیاز را به مسئول بازرسی گمرک ارائه دهید.

نکاتی که احتمالا نمی دانید (کلیک کنید)

صادرات محصولات کشاورزی به چین

نمایشگاه های چین

اتاق بازرگانی ایران و چین

واردات جنس و کالا از چین

واردات دستگاه و ماشین آلات از چین

واردات گوشی از چین

واردات بدلیجات از چین

 

نکات مورد توجه در واردات لباس از چین

از مهم ترین نکات مورد توجه در واردات لباس از چین می توانیم به موارد زیر اشاره کرد:

 • حتما قبل از پرداختن به این فعالیت با یک موسسه بازرگانی ترخیص کالا هماهنگی های لازم را داشته باشید که با داشتن سابقه بتواند در کوتاه ترین زمان ممکن محموله های شما را ترخیص نماید.
 • هماهنگی های لازم به معتبر ترین واحد لجستیک برای حمل و انتقال محصولات شما به سراسر کشور
 • حتما قبل از واردات خود، بازاریابی های لازم را در خصوص به فروش رساندن محصولات وارداتی خود انجام دهید که این امر سبب می شود به محض عرضه محصول به بازار، فروش خوبی نصیبتان شود و سود بسیار خوبی را از این موضوع به دست بیاورید.
 • برای ارتباط با فروشندگان عمده کالای صادراتی محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید:[su_row][su_column size=”1/6″ center=”no” class=””][/su_column]

  [su_column size=”2/3″ center=”no” class=””]

  [su_custom_gallery source=”media: 5824,5825,5823,5822″ link=”custom” width=”130″ height=”130″ class=”center-gallery” title=”never”]

  [/su_column]

  [/su_row]

  برای استفاده از خدمات بازار باسکول انتخاب کنید:

  بازرگان هستم فروشنده هستم

باسکول

بازار خرید و فروش محصولات کشاورزی باسکول با هدف دسترسی مستقیم به تولید کنندگان محصولات کشاورزی و معرفی بهترین تولیدکنندگان محصولات ایرانی شروع به کار کرده است. خریداران و صادرکنندگان محترم محصولات کشاورزی با استفاده از خدمات بازار باسکول می توانند با بهترین تولید کنندگان محصولات کشاورزی ایران آشنا شوند و بدون واسطه ارتباط برقرار کنند.

تولیدکنندگان و کشاورزان عزیز نیز می توانند با عضویت در سامانه باسکول از خدمات ویژه باسکول استفاده و با تکمیل پروفایل کاربری خود به خریداران و صادرکنندگان مختلف در سراسر ایران معرفی شده و بتوانند به راحتی محصولات خود را به راحتی و بدون واسطه با قیمت بهتر به فروش برسانند.

رایگان ثبت نام کنید و عضو شبکه ی بزرگ خریداران و فروشندگان محصولات کشاورزی ایران شوید

عضویت رایگان

 

پیمایش به بالا