صادرات برنج

صادرات برنج

صادرات برنج

امروزه بسیاری از بازرگانان و تاجران هستند که قصد صادرات برنج به کشورهای دیگر را دارند. برنج یکی از مواد غذایی محبوب می باشد که در ایران نیز نمونه های باکیفیت آن تولید می شود و کشورهای دیگر هم به برنج ایرانی علاقه زیادی دارند. شما برای صادرات برنج به ترکیه و یا صادرات برنج به عراق باید به خوبی با مراحل صادرات کالا آشنایی به دست آورید.

برای ارتباط با فروشندگان عمده کالای صادراتی محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید:

[su_row][su_column size=”1/6″ center=”no” class=””]

 

[/su_column]

[su_column size=”2/3″ center=”no” class=””]

[su_custom_gallery source=”media: 5824,5825,5823,5822″ link=”custom” width=”130″ height=”130″ class=”center-gallery” title=”never”]

[/su_column]

[/su_row]

برای استفاده از خدمات بازار باسکول انتخاب کنید:

بازرگان هستم فروشنده هستم

همچنین شما باید در مورد شرایط صادرات این کالا اطلاعات بیشتری داشته باشید. در این صورت می توانید بدون هیچ ایراد و اشکالی آن را به کشورهای خارجی صادر کنید و سود خوبی هم به دست آورید. 

برنج یکی از خوراکی هایی می باشد که تنوع گسترده ای دارد و هر یک از آنها هم دارای ویژگی های مختلفی می باشد. شما برای صادرات برنج به کشورهای دیگر باید نیاز آن کشور را به خوبی مورد بررسی قرار دهید. اینکه آن کشور به چه حجمی از این کالا نیاز دارد و کدام نوع را بیشتر می پسندد اهمیت بسیار زیادی دارد. شما برای صادرات این کالا باید به خوبی با شرکت های بازرگانی مشورت کنید تا به شما راهنمایی های لازم را ارائه دهند. در این صورت می توانید حجم زیادی از این کالا را با سود زیاد به مشتریان خود ارائه دهید. 

صادرات برنج

مراحل صادرات برنج به کشورهای دیگر

شما برای صادرات هر یک از انواع کالاها باید به خوبی با مراحل آن آشنایی داشته باشید. در این صورت می توانید به خوبی از فروش و صادرات کالای مورد نظر خود سود زیادی به دست آورید.  برخی از مراحل مهمی که برای صادرات برنج به کشورهای دیگر هم وجود دارد را باید بشناسید تا بتوانید این کالا را با بهترین کیفیت به کشورهای دیگر صادر کنید. برخی از مهمترین مراحلی که برای صادرات این کالا وجود دارد و شما باید به خوبی با آن آشنایی داشته باشید عبارت می باشد از :

نقش مهم بازاریابی کالا در صادرات برنج

بازاریابی کالا یکی از مهمترین و اصلی ترین مراحلی می باشد که شما برای صادرات برنج باید به آن دقت زیادی داشته باشید. اینکه نیازهای کشورها به این کالا را مورد بررسی قرار دهید اهمیت بسیار زیادی دارد و شما باید به خوبی این مورد را در نظر داشته باشید. برخی از کشورها هستند که به این کالا در حجم بسیار زیادی نیاز دارند و شما باید مقدار بیشتری از آن را به کشورهای مورد نظر ارسال کنید. دقت داشته باشید که شما پیش از صادرات کالا باید به خوبی با مشاوران و کارشناسان شرکت مشورت کنید.  در این صورت می توانید بهترین کشور را برای صادرات انتخاب کنید و به آن صادرات کالا را انجام دهید. 

 

بسته بندی اصولی کالا برای برنج صادراتی

بسته بندی کردن اصولی هر یک از کالاها یکی از دیگر مراحلی می باشد که باید زمان صادرات برنج به خوبی آن را در نظر داشته باشید. دقت داشته باشید که شما بسته بندی این کالا را باید بر اساس سفارش مشتری خود انجام دهید. دقت داشته که این مرحله اهمیت بسیار زیادی دارد و شما باید به خوبی آن را زمان صادرات در نظر داشته باشید. اینکه شما هر یک از آنها را در بسته بندی های مشخص شده یا بگذارید تا مقصد با بهترین کیفیت ارسال می شود.  شما برای بسته بندی کردن هر یک از کالاها باید به خوبی حجم سفارش داده شده کشورهای مورد نظر را بررسی کنید. برخی از این کالاها در حجم زیادی ارسال می شوند و برخی از آنها حجم کمتری دارند. ولی باید بدانید اگر کیفیت برنج های صادراتی شما زیاد باشد، حجم زیادی از آن را به شما سفارش می دهند تا ارسال کنید.

شیوه ارسال کالا برای برنج

از دیگر مراحلی که برای صادرات برنج اهمیت بسیار زیادی دارد و باید به خوبی آن را در نظر داشته باشید شیوه ارسال کالا می باشد. بدون شک شما باید به خوبی شیوه ارسال کالا را در ابتدای تنظیم سفارش مشخص کنید. اینکه شما بخواهید با استفاده از کشتی کالای خود را صادر کنید بهترین روش می باشد که می توانید از آن استفاده کنید. برای اینکه بهترین روش ارسال کالا را انتخاب کنید باید با مشاوران و کارشناسانی که در شرکت های بازرگانی فعالیت می کنند مشورت نمایید. البته که باید بدانید کشور دریافت کننده کالا شیوه ارسال کالا را برای شما تعیین می کند تا از آن طریق کالا را ارسال کنید. برنج از جمله کالاهایی می باشد که به روش حمل سریع نیاز ندارد. بر همین اساس شما با ساده ترین روش ممکن هم که حمل با کشتی و یا ماشین می باشد می توانید این کالا را به کشورهای دیگر ارسال کنید.

صادرات برنج

دریافت مجوزهای مربوط به صادرات برنج

هر یک از انواع کالاهایی که شما برای صادرات انتخاب کرده اید به مجوزهای مشخص شده ای نیاز دارند. شما باید برای صادرات آنها مجوزی که دارند را دریافت کنید تا کالا را بدون محدودیت به کشور مورد نظر خود ارسال کنید. سازمان ها و اداره های متنوعی هستند که باید برای صادرات هر یک از کالاها که در دسته بندی متنوعی می باشد از آنها مجوزهای لازم را دریافت کنید. دقت داشته باشید که برای دریافت کردن این مجوزها باید قانونی بودن آنها را به خوبی مورد بررسی قرار دهید.

 شما برای صادرات برنج باید مجوزها و مدارکی که نیاز است را دریافت کنید تا بدون هیچ مشکلی حجم زیادی از این کال را به کشورهای خارجی ارسال کنید. اگر شما با این مدارک و مجوزها آشنایی ندارید می توانید با افرادی که در این زمینه تخصص بیشتری دارند مشورت کنید تا شما را راهنمایی کنند. آن دسته از انواع مدارک و مجوزها که شما باید دریافت کنید در کمترین زمان توسط شرکت های بازرگانی دریافت می شود. 

صدور فاکتور پروفرما 

از جمله مهمترین مراحلی که برای صادرات برنج وجود دارد و شما باید به خوبی آن را در نظر داشته باشید این است که فاکتور پروفرما را باید صادر کنید. این فاکتور نشان دهنده هر یک از اطلاعاتی که مربوط به کالا می باشد است. در واقع هر یک از اطلاعات مربوط به  خریدار و فروشنده را در این فاکتور می توانید مشاهده کنید. همچنین اطلاعات دیگر که مربوط به حج کالا، شیوه ارسال کالا و … می باشد را زمان صادرات باید روی آن وارد کنید. شما برای پر کردن این فرم باید با مشاوراند و کارشناسانی که در شرکت های بازرگانی فعالیت دارند مشورت کنید. آنها در کمترین زمان می توانند فاکتور شما را پر کرده و تحویل تان دهند. 

اینکه هر صادر کننده و هم وارد کننده این فرم را امضاء نمایند اهمیت بسیار زیادی دارد و شما باید به خوبی آن را در نظر داشته باشید. در صورتی که وارد کننده این فرم را امضاء کند و زمان دریافت کالا اطلاعاتی که روی فرم وجود دارد را در کالای ارسال شده مشاهده نکند، می تواند آن را پس بدهد. بر همین اساس فرد صادر کننده باید به خوبی این مورد را در نظر داشته باشد و بر اساس اطلاعات وارد شده روی فاکتور پروفرما، برنج را صادر کند. 

نتیجه گیری 

امروزه بسیاری از بازرگانان و تاجران هستند که قصد صادرات برنج به کشورهای دیگر را دارند. برنج یکی از خوراکی های محبوب می باشد که کشور ایران بهترین و با کیفیت ترین نمونه آن را تولید می کند و کشورهای دیگر هم به برنج ایرانی و انواع آن علاقه زیادی دارند. شما برای صادرات برنج به کشورهای دیگر باید به خوبی هر یک از مراحلی که در بالا بیان کردیم را در نظر داشته باشید تا به بهترین نحو ممکن و در کمترین زمان کالای خود را صادر کنید. سود صادرات این کالا زیاد می باشد و به همین دلیل شما باید به خوبی این مراحل را جدی بگیرید.

برای ارتباط با فروشندگان عمده کالای صادراتی محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید:

[su_row][su_column size=”1/6″ center=”no” class=””]

 

[/su_column]

[su_column size=”2/3″ center=”no” class=””]

[su_custom_gallery source=”media: 5824,5825,5823,5822″ link=”custom” width=”130″ height=”130″ class=”center-gallery” title=”never”]

[/su_column]

[/su_row]

 

برای استفاده از خدمات بازار باسکول انتخاب کنید:

بازرگان هستم فروشنده هستم

باسکول

بازار خرید و فروش محصولات کشاورزی باسکول با هدف دسترسی مستقیم به تولید کنندگان محصولات کشاورزی و معرفی بهترین تولیدکنندگان محصولات ایرانی شروع به کار کرده است. خریداران و صادرکنندگان محترم محصولات کشاورزی با استفاده از خدمات بازار باسکول می توانند با بهترین تولید کنندگان محصولات کشاورزی ایران آشنا شوند و بدون واسطه ارتباط برقرار کنند.

تولیدکنندگان و کشاورزان عزیز نیز می توانند با عضویت در سامانه باسکول از خدمات ویژه باسکول استفاده و با تکمیل پروفایل کاربری خود به خریداران و صادرکنندگان مختلف در سراسر ایران معرفی شده و بتوانند به راحتی محصولات خود را به راحتی و بدون واسطه با قیمت بهتر به فروش برسانند.

رایگان ثبت نام کنید و عضو شبکه ی بزرگ خریداران و فروشندگان محصولات کشاورزی ایران شوید

عضویت رایگان

پیمایش به بالا