صادرات به هند

صادرات به هند

امروزه بسیاری از تاجران و بازرگانان قصد صادرات به هند را دارند، تنها آنها باید به خوبی با کالاهایی که کشور هند می پسندد آشنایی داشته باشند. کشور هند به دلیل جمعیت بسیار زیاد و وسعت بالای خود یکی از کشورهایی می باشد که به مواد اولیه و کالاهای بسیار زیادی نیاز دارد. بر همین اساس این فرصت خوبی برای تاجران و بازرگانان می باشد که سود خوبی از صادرات کالاهای خود به دست آورند.

برای ارتباط با فروشندگان عمده کالای صادراتی محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید:

برای استفاده از خدمات بازار باسکول انتخاب کنید:

بازرگان هستم فروشنده هستم

ایران و کشور هند از آن دسته کشورهایی هستند که روابط سیاسی بسیار قوی و مستحکمی با یکدیگر داشته اند. این مقدمه روابط تجاری در گذشته شرایط آسان تری را برای دو کشور فراهم کرده است.

شما باید برای انجام صادرات به هند در مورد لیست کالاهای صادراتی به هند آشنایی بیشتری داشته باشید. امروزه صادرات زعفران به هند، صادرات بادام به هند و صادرات خرما به هند بسیار رایج است و شما می توانید این کالاها را برای صادرات انتخاب کنید. روابط تجاری که بین کشور هند و ایران وجود دارد به دلیل پشتوانه سیاسی که پشت آن می باشد بسیار گسترده است. هر دوی این کشورها از جمله کشورهای تجاری به شمار می روند که اهمیت استراتژیک آنها را در بندرهای تجاری زیادی می توانید به خوبی مشاهده کنید. باید بدانید که کشورهای زیاد دیگری هم هستند که به عنوان رقیب کشور ایران به شمار می روند و کالاهای متنوعی را به هند صادر می کنند. 

صادرات به هند

لیست کالاهای صادراتی به هند :

نیازهای کشور هند بسیار زیاد و متنوع است و شما باید به عنوان تاجر و یا بازرگان به خوبی با این نیازها آشنایی داشته باشید. علاوه بر صادرات زعفران به هند و صادرات بادام به هند باید بدانید که کالاهای دیگری هم به این کشور صادر می شود. برخی از مهمترین کالاها که برای کشور هند ضروری است و به آنها نیاز دارد را اگر شناسایی کنید بدون شک می توانید سود خوبی از فروش و صادرات آنها به دست آورید. برخی از این کالاها که بسیار مهم هستند و شما باید با آنها آشنایی داشته باشید عبارت می باشد از :

  1. در میان لیست کالاهای صادراتی به هند، نفت و مشتقات نفتی یکی از مهمترین و اصلی ترین موادی می باشد که شما برای صادرات به هند می توانید انتخاب کنید. کشورهای متنوعی این کالا را دارند و به کشورهای دیگر صادر می کنند و کشور ایران یکی از بهترین کشورهایی می باشد که در این زمینه سرآمد است. 
  2. خشکبار و حبوبات از دیگر کالاهایی می باشد که کشور هند به آنها بسیار نیاز دارد و در لیست کالاهای صادراتی به هند از جایگاه و پتانسیل خوبی برخوردار است. بر همین اساس شما می توانید حجم زیادی از خرما، بادام، پسته و میوه های خشک شده را برای صادرات به این کشور آماده کنید.
  3. میوه ها  و محصولات کشاورزی هم بازار خوبی در کشور هند دارد. کشور هند بسیاری از میوه ها مانند کیوی و سیب را نمی تواند به خوبی تولید کند و حجم زیادی از آنها را ندارد. بر همین اساس شما می توانید حجم زیادی از این میوه ها و محصولات کشاورزی را به کشور هند صادر کنید. 
  4. پشم و پوست انواع حیوانات از دیگر کالاهایی می باشد که شما می توانید برای صادرات به هند انتخاب کنید. این کالا را باید با بهترین کیفیت به کشور هند صادر کنید تا مشتری پسند باشد. 
  5. از دیگر محصولات صادراتی به هند که محبوبیت بسیار زیادی دارد مصالح ساختمانی می باشد. شما می توانید انواع سیمان و گچ را برای صادرات به کشور هند آماده کنید و به این کشور ارسال نمایید. 
  6. محصولات شیمیایی هم محبوبیت بسیار زیادی برای صادرات دارد و شما می توانید آنها را برای صادرات به این کشور انتخاب کنید. دقت داشته باشید که بهتر است نمونه مدل های آنها را پیش از صادرات به خوبی مورد بررسی قرار دهید. 

صادرات به هند.2

صادرات زعفران به هند

همانطور که می دانید زعفران یکی از مهم ترین محصولات صادراتی ایران در زمینه ی کشاورزی به شمار می رود و مشتریان بسیار زیادی در سراسر جهان دارد. در این میان کشور هند بازار بسیار مناسبی برای زعفران ایرانی به شمار می رود. صادرات زعفران به هند یکی از شاخه های پرسود تجارت بین المللی برای صادرکنندگان ایرانی به شمار می رود. زعفران مورد نیاز بازار هند معمولا از کشور ایران و افغانستان تامین می شود.

برای اطلاعات بیشتر می توانید مطلب صادرات زعفران به هند را مطالعه کنید.

صادرات بادام به هند

تولید بادام درختی در کشور در سال های اخیر با رشد زیادی رو به رو بوده است و استفاده از ارقام با بهره بری بالاتر و تجاری باعث شده است میزان تولید و هم میزان کیفیت این محصول رشد خوبی داشته باشد. ارقامی همچون بادام مامایی و سنگی دارای قابلیت صادراتی خوبی هستند. از جمله بازار های مناسب برای صادرات این محصول می توان به بازار هند اشاره کرد. صادرات بادام به هند در سال های اخیر با اقبال تاجران ایرانی و هندی رو به رو بوده است که از دلایل آن می توان به قیمت رقابتی و کیفیت محصول ایرانی اشاره کرد. 

برای اطلاعات بیشتر می توانید مقاله صادرات بادام به هند را مطالعه کنید.

نکاتی در مورد صادرات به هند

شما باید به خوبی در مورد مراحل صادرات به هند اطلاعات لازم را داشته باشید تا بتوانید کالاهای خود را در هر مرحله به خوبی وارد کشور هند نمایید. نکات بسیار زیادی در این مورد وجود دارد و شما باید به خوبی در این مورد اطلاعات خود را افزایش دهید. برخی از این نکات که اهمیت بسیار زیادی دارد و شما باید به خوبی آنها را در نظر داشته باشید عبارت می باشد از :

بازاریابی کالا در هند

یکی از مهمترین نکاتی که در مورد صادرات به هند وجود دارد و شما باید به آن دقت داشته باشید بازاریابی آن کالایی می باشد که شما می خواهید به کشور هند ارسال کنید. شما باید به خوبی از این مسئله مطمئن شوید که آن کالا را کشور هند نیاز دارد. بر همین اساس بهتر است که به خوبی در مورد محبوبیت و نیاز آن کالا در کشور هند اطلاعات خود را افزایش دهید. کارشناسانی که در شرکت های بازرگانی حضور دارند و در زمینه ی بازاریابی بین المللی کار می کنند در این مورد می توانند شما را راهنمایی کنند. 

بسته بندی کالا برای صادرات به هند

بسته بندی کالاهای شما از دیگر نکاتی می باشد که زمان صادرات باید به آن توجه زیادی داشته باشید. هر کالا بسته به نوع و حجمی که دارد باید دارای بسته بندی ویژه ای باشد. در واقع شما باید بدانید که بسته بندی کالاهای صادراتی امر بسیار مهمی است و شما باید به خوبی آن را در نظر داشته باشید. برخی از کالاها از حساسیت بیشتری برخوردار هستند و به همین دلیل شما باید به خوبی این مورد را در نظر داشته باشید. به عنوان مثال برای صادرات زعفران به هند باید به خوبی بسته بندی آن را بررسی کنید. بسته بندی های آنها متنوع می باشد و شما باید بر اساس حجمی که دارند آنها را در بسته بندی های متنوعی قرار دهید.  

نحوه ارسال کالا

اینکه کالاهای صادراتی را با چه روش حمل و نقلی به کشور هند صادر کنید هم دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد. برخی از کالاها با کشتی، برخی از دیگر کالاها را به صورت هوایی و یا زمینی وارد کشور هند می نمایند. شما برای صادرات به هند باید با مشتری خود صحبت کنید تا یکی از روش های حمل را برای شما مشخص کند. در قرارداد بهتر است این موارد را ذکر کنید تا با آگاهی بیشتری کالای خود را به کشور هند ارسال کنید. برخی از کالاها بهتر است که تنها با استفاده از کشتی حمل شوند. برخی از دیگر کالاها هم بهتر است که تنها با استفاده از روش هوایی ارسال شوند. نوع کالا در نحوه ارسال اهمیت بسیار زیادی دارد و شما هم باید به خوبی این مورد را در نظر داشته باشید. 

صدور فاکتور پروفرما

هر یک از کالاهایی که شما می خواهید به کشور هند ارسال کنید باید دارای فاکتور پروفرما باشد. شرکت بازرگانی این فاکتور را برای شما صادر می کند و تمامی مواردی که در بالا بیان کردیم را در این فرم و قرارداد می آورد. شما باید هر یک از موارد را به خوبی مشاهده کنید و آن را به امضاء برسانید. مشتری شما هم باید این قرارداد را به خوبی مطالعه کرده و امضاء کند. در واقع باید بدانید که دو طرف بهتر است این قرارداد را امضاء کنند. یکی از مهمترین نکاتی که در مورد صادرات به هند وجود دارد این است که شما باید هر یک از موارد ذکر شده در قرارداد را به خوبی زمان صادر کردن کالا انجام دهید. در صورتی که هر یک از این موارد رعایت نشود مشتری می تواند کالا را به شما بازگرداند. بنابراین بر اساس این قرارداد باید صادرات خود را انجام دهید. 

برای ارتباط با فروشندگان عمده کالای صادراتی محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید:

برای استفاده از خدمات بازار باسکول انتخاب کنید:

بازرگان هستم فروشنده هستم

باسکول

بازار خرید و فروش محصولات کشاورزی باسکول با هدف دسترسی مستقیم به تولید کنندگان محصولات کشاورزی و معرفی بهترین تولیدکنندگان محصولات ایرانی شروع به کار کرده است. خریداران و صادرکنندگان محترم محصولات کشاورزی با استفاده از خدمات بازار باسکول می توانند با بهترین تولید کنندگان محصولات کشاورزی ایران آشنا شوند و بدون واسطه ارتباط برقرار کنند.

تولیدکنندگان و کشاورزان عزیز نیز می توانند با عضویت در سامانه باسکول از خدمات ویژه باسکول استفاده و با تکمیل پروفایل کاربری خود به خریداران و صادرکنندگان مختلف در سراسر ایران معرفی شده و بتوانند به راحتی محصولات خود را به راحتی و بدون واسطه با قیمت بهتر به فروش برسانند.

رایگان ثبت نام کنید و عضو شبکه ی بزرگ خریداران و فروشندگان محصولات کشاورزی ایران شوید

دانلود اپلیکیشن باسکول