صادرات خرمای کلوته

صادرات خرمای کلوته

خرمای کلوته و یا همان کلیته یکی از انواع خرماهایی است که به دلیل طعم و قیمت متقاضیان خارجی بسیاری در کشورهای همسایه داشته و سالانه صادرات خرمای کلوته بسیار رونق دارد. بیشترین میزان خرمای کلوته در منطقه جیرفت استان کرمان تولید شده و به بازار ارایه می گردد. صادرات خرمای کلوته بیشتر به کشور پاکستان انجام می شود.

برداشت خرمای کلوته از نخلستان های این محصول در استان های جنوب شرقی از ابتدای شهریور ماه آغاز شده و تا مهرماه به طول می انجامد. به دلیل کیفیت بالای این رقم خرما و قیمت پایین تر این خرما در مقابل خرمای مضافتی بم، خرمای کلوته به خوبی در بازار داخلی و بین‌المللی مشتریان خود را بدست آورده، به طوری که یکی از مهمترین انواع خرمای صادراتی ایران به شمار می رود.

این خرما را در بسته‌بندی‌های مختلف و یا بصورت فله به بازار مصرف، عرضه نمود و مهم‌ترین نکته در ارائه و عرضه این خرما، کیفیت مناسب این گونه می‌باشد.

برای ارتباط با فروشندگان عمده کالای صادراتی محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید:

 

برای استفاده از خدمات بازار باسکول انتخاب کنید:

بازرگان هستم فروشنده هستم

باسکول

بازار خرید و فروش محصولات کشاورزی باسکول با هدف دسترسی مستقیم به تولید کنندگان محصولات کشاورزی و معرفی بهترین تولیدکنندگان محصولات ایرانی شروع به کار کرده است. خریداران و صادرکنندگان محترم محصولات کشاورزی با استفاده از خدمات بازار باسکول می توانند با بهترین تولید کنندگان محصولات کشاورزی ایران آشنا شوند و بدون واسطه ارتباط برقرار کنند.

تولیدکنندگان و کشاورزان عزیز نیز می توانند با عضویت در سامانه باسکول از خدمات ویژه باسکول استفاده و با تکمیل پروفایل کاربری خود به خریداران و صادرکنندگان مختلف در سراسر ایران معرفی شده و بتوانند به راحتی محصولات خود را به راحتی و بدون واسطه با قیمت بهتر به فروش برسانند.

رایگان ثبت نام کنید و عضو شبکه ی بزرگ خریداران و فروشندگان محصولات کشاورزی ایران شوید

عضویت رایگان

 

 


مطالب مرتبط:

انواع خرمای صادراتی ایران
خرمای مضافتی
خرمای کبکاب
صادرات انجیر به چین
صادرات محصولات کشاورزی به چین
صادرات به قطر
صادرات پسته ایران
راهنمای صادرات خشکبار به اروپا
صادرات محصولات کشاورزی به روسیه