قیمت خرما مضافتی

قیمت خرما مضافتی

برای دیدن قیمت خرما مضافتی به صورت روزانه و ماهانه می توانید از سامانه باسکول استفاده کنید. بازار باسکول بهترین فروشندگان خرمای مضافتی ایران را به شما معرفی کرده و شما می توانید بدون واسطه و مستقیم با آن ها ارتباط برقرار کرده و معامله کنید.

برای ارتباط با فروشندگان عمده خرما محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید:

ارتباط با هزاران خریدار و فروشنده کالای صادراتی در اپلیکیشن باسکول

نصب اپلیکیشن باسکول


(نصب فقط از گوگل پلی)

 

برای استفاده از خدمات بازار باسکول انتخاب کنید:

بازرگان هستم فروشنده هستم

 

قیمت خرمای مضافتی بم

برای خرید و فروش خرمای مضافتی و همچنین اطلاع از قیمت خرمای مضافتی در ایران و قیمت خرمای صادراتی می توانید از بازار باسکول استفاده کنید.
با استفاده از شبکه ی تامین کنندگان و فروشندگان حاضر در بازار باسکول می توانید در هر ساعت از شبانه روز از بهترین تامین کنندگان استعلام قیمت بگیرید و یا با ثبت درخواست از فروشندگان زیادی به صورت همزمان قیمت دریافت کرده و بهترین قیمت موجود در بازار را بیابید.

 

 

برای خرید عمده خرمای مضافتی می توانید از فروشندگان حاضر در بازار محصولات کشاورزی باسکول استعلام قیمت بگیرید، از طریق پیام رسان باسکول با آن ها چت کنید و بدون واسطه خرید کنید:

 

خرمای بم یا همان خرمای مضافتی

خرمای بم یا مضافتی یکی از بهترین انواع خرمای ایران است که بیش از نیمی از تولیدات خرمای ایران را به خود اختصاص داده است. رقم مضافتی نسبت به سایر انواع خرما داراری میزان رطوبت بالاتری می باشد که همین باعث طعم و مزه منحصر به فرد آن شده است. بیشترین میزان مصرف داخلی خرما در مناطق مرکزی و شمالی کشور نیز از نوع خرمای مضافتی می باشد که دارای بازار پسندی بالایی است.

خرمای مضافتی در مناطقی همچون استان کرمان و سیستان بلوچستان تولید می شود و این مناطق سهم عمده ای در تولید خرمای کشور دارند. شهرهای بم، سراوان، بروات و جیرفت از مهم ترین مراکز تولید خرمای مضافتی هستند که در این میان خرمای مضافتی بم بسیار معروف می باشد.

قیمت خرمای مضافتی بم در تهران

برای اطلاع از قیمت خرمای مضافتی بم در تهران می توانید از فروشندگان خرمای مضافتی بم که در تهران هستند از طریق بازار باسکول استعلام قیمت گرفته و مستقیم و بدون واسطه با بهترین قیمت معامله کنید.

قیمت خرما مضافتی امروز

مهم ترین عامل در میان بازرگانان و تجار خرما در هنگام خرید مسئله ی قیمت نهایی کالاست. به دلیل نوسان قیمتی بالا در بازار به خصوص در فصل برداشت بهترین راه برای اطلاع از قیمت خرما مضافتی امروز، گرفتن استعلام قیمت امری اجتناب ناپذیر است. همانطور که می دانید قیمت خرما مضافتی در بازار دارای نوسان می باشد.  برای اطلاع از قیمت خرمای مضافتی امروز می توانید از طریق بازار باسکول از فروشندگان دست اول خرمای مضافتی استعلام قیمت گرفته و از آخرین قیمت خرما مضافتی امروز با خبر شوید.

قیمت رطب مضافتی بم

خرمای مضافتی ایران یا به اصطلاح رایج رطب مضافتی از انواع خرمای ایران و جز بهترین ارقام خرمای صادراتی ایران محصوب می شود. قیمت رطب مضافتی بم در بازار برحسب نوع و کیفیت آن مشخص می شود. معمولا کیفیت صادراتی آن دارای میانگین وزنی 6800 گرم تا 7500 گرم در هرکارتن مادر است که قیمت رطب مضافتی بم صادراتی به طور معمول از نوع محصولی که وارد بازار داخلی می شود پایین تر است. به طور معمول میانگین های 8000 گرمی تا 9500 گرمی کارتن مادر رطب مضافتی به علت رطوبت بالا برای صادرات مناسب نیستند و به مصرف داخلی می رسند. قیمت رطب مضافتی بم در بازار به صورت دلاری ما بین 75 تا 90 سنت معامله می شود. البته باید خاطرنشان کرد که قیمت خرما فله بدون سورتینگ و بسته بندی های معمول از قیمت پایین تری برخوردار است. قیمت خرما فله بر اساس نوع کیفیت آن و همچنین بسته بندی های آن که معمولا به صورت کارتن های 10 کیلوگرمی عرضه می شود در بازار تعیین می کنند.

خرما مضافتی دارای طعم فوق العاده و رطوبت بالا بین 15% تا 35% می باشد که در دسته بندی خرماهای نیمه خشک قرار می گیرد.

در بازار ایران در برخی از افراد خرمای بم یا همان خرما مضافتی به اشتباه رطب مضافتی خوانده می شود که اشتباه رایجی است. خرمای بم از مرغوب ترین انواع خرمای تولیدی در کشورمان می باشد که در شهرستان بم و دیگر مناطق جنوب شرقی ایران به صورت وسیعی کشت می شود و دارای طرفداران داخلی و خارجی بسیاری است.

قیمت خرما 99

قیمت خرما در سال 99 با توجه به افزایش نرخ ارز نسبت به سال گذشته با رشد همراه بود اما به دلیل شیوع بیماری کرونا در فصل صادرات در سال گذشته میزان قابل توجهی از محصول پارسال در انبارها باقی مانده بود و طبق انتظارات قیمت خرما 99 همگام با نرخ ارز بالا نرفت. بیشترین میزان تغییرات قیمت در خرمای زاهدی مشاهده شد که از دلایل آن می توان به فصل صادرات متفاوت این خرما در سال گذشته بیان نمود. پیش بینی می شود با ادامه وجود بیماری و رکود اقتصادی در کشورهای مختلف خریدار خرمای ایران قیمت خرما 99 در سطح فعلی تا آخر سال باقی بماند. 

قیمت خرما امروز

شما می توانید قیمت خرمای مضافتی درجه یک و صادراتی را در صفحه لیست قیمت محصولات کشاورزی در سامانه باسکول مشاهده کنید.

شهرستان بم با داشتن بیش از 28000 هکتار نخلستان  تولید خرما به صورت سالانه یکی از بزرگترین تولید کنندگان خرما در ایران است.

صادرات خرما مضافتی به کشورهای مختلف جهان صورت می گیرد  و جز بالاترین آمار سالانه صادرات خرمای ایران محسوب می شود.  صادرات خرما به روسیه و صادرات به قطر از جمله مقاصد بسیار خوب صادرات خرمای مضافتی به شمار می آید.

هر ساله در اواخر فصل تابستان برداشت خرما از نخلستان ها شروع شده که به دنبال آن خرید و فروش خرما به اوج خود می رسد.

متاسفانه واسطه گری در فصل خرید و فروش خرما به اوج خود می رسد و خریداران و صادرکنندگان خرما به دنبال خرید عمده خرما از کشاورزان هستند.

بسیاری از خریداران، خرما را با روش هایی مثل پیش خرید کردن خرما بر روی نخل، خرید خرما پس از برداشت به صورت فله و پس از بسته بندی و تحویل در سردخانه از تولیدکنندگان خریداری می کنند.رطب مضافتی یک مرحله از مراحل رسیدن خرما مضافتی است که دارای رطوبت بالاتر از خرما است و به صورت تازه خوری مصرف می شود. رطب مضافتی پس از طی کردن زمان تقریبی 20 روز بر روی نخل به خرما تبدیل می شود.

بازار خرمای مضافتی قبل از ماه مبارک رمضان به اوج خود می رسد.

صادرات خرمای مضافتی پس از فصل برداشت و خرید و فروش خرما بیشترین مقدار را  دارد که از این مقدار حجم عمده ای به کشورهای اروپایی همچون روسیه، آسیای شرقی و کشورهای حاشیه خلیج فارس صادر می شود.

ارتباط با هزاران خریدار و فروشنده عمده خرما در برنامه باسکول

نصب اپلیکیشن باسکول


(نصب فقط از گوگل پلی)

 

برای استفاده از خدمات بازار باسکول انتخاب کنید:

خریدار خرما هستم فروشنده خرما هستم

در فرآیند تولید خرمای مضافتی چهار مرحله طی می شود:

  1. خلال
  2. خارک
  3. رطب
  4. خرما

رطب مضافتی یا خرمای مضافتی؟

در بازار ایران در برخی از افراد خرما مضافتی به اشتباه رطب مضافتی خوانده می شود که اشتباه رایجی است.

رطب مضافتی یک مرحله از مراحل رسیدن خرما مضافتی است که دارای رطوبت بالاتر از خرما است و به صورت تازه خوری مصرف می شود. رطب مضافتی پس از طی کردن زمان تقریبی 20 روز بر روی نخل به خرما تبدیل می شود.

بسته بندی خرمای مضافتی

یکی از مراحل مهم در عرضه خرمای مضافتی به بازار های داخلی و خارجی مرحله بسته بندی صادراتی و پکینک خرما می باشد.

در حال حاضر بسته بندی خرما با ضعف های بسیاری همراه است که ضرورت سرمایه گذاری تولیدگنندگان بر روی این مرحله برای بالا بردن نتایج بازاریابی بین المللی و داخلی بسیار مهم است.

در حال حاضر خرمای مجول اسراییل با وجود مرغوبیت پایین تر از لحاظ کیفی و طعم با قیمت های بسیار بالاتر از خرمای ایران در دنیا به فروش می رود و دلیل آن سرمایه گذاری بر روی صنایع بسته بندی صادراتی خرما است.

اکنون خرما پس از برداشت در بسته بندی های رایج در منطقه با نام های تجاری خرما مضافتی بم، خرما مضافتی ایران، خرما صادراتی بسته بندی شده و در سردخانه های بم بصورت عمده نگهداری می شوند.

مطالب مرتبط:

انواع خرمای صادراتی ایران
صادرات انجیر به چین
صادرات محصولات کشاورزی به چین
صادرات به قطر
صادرات پسته ایران
راهنمای صادرات خشکبار به اروپا
صادرات محصولات کشاورزی به روسیه
صادرات به عراق
صادرات به کویت
صادرات به کانادا

صادرات به ترکیه

قیمت خرمای مضافتی در بازار:

قیمت خرما مضافتی بر اساس میزان عرضه وتقاضای داخلی و همچنین میزان صادرات سالانه متغیر است.

قیمت عمده خرما مضافتی در سطح جهان ما بین 1.1 تا 1.7 دلار معامله می شود که این قیمت در ایران به شرایطی همچون مصرف خرما در ماه مبارک رمضان ممکن است دچار نوسان شود.

علاوه بر این درجه کیفی محصول مانند دسته بندی کردن آن به خرمای درجه یک و درجه دو، وزن کارتن مادر و همچنین رنگ آن در قیمت خرما تاثیرگذار است.

قیمت خرما مضافتی در بم

شهرستان بم به عنوان قطب تولید و عرضه خرما در کشور مطرح است و به دلیل وجود سالن های سورتینگ و سردخانه های متعدد در این شهرستان، بسیاری از تولیدکنندگان خرما مضافتی در استان های مجاور مانند سیستان و بلوچستان نیز محصول خود را به این شهرستان منتقل می کنند. به همین دلایل قیمت خرما مضافتی در بم در مقایسه با سایر نقاط کشور از میزان کمتری برخوردار است و سالانه بسیاری از تجار از کشورهای مختلف برای خرید مستقیم به این شهرستان سفر می کنند. قیمت خرما مضافتی در بم بسته به زمان برداشت و نوع کیفیت محصول ما بین 75 تا 90 سنت معامله می شود. بسیاری از فروشندگان خرما در سراسر کشور قیمت خرما مضافتی در بم را به عنوان قیمت مرجع برای فروش محصولات خود به کار می برند.

برای اطلاع از آخرین قیمت خرما مضافتی در بم می توانید با استفاده از بازار باسکول به صورت مستقیم با تامین کنندگان خرما در بم ارتباط برقرار کنید و از آخرین قیمت های بازار آگاه شوید. 

 

خرمای مضافتی صادراتی باید دارای مشخصات زیر باشد:

  • کارتن مادر با وزن کمتر از 7.5 کیلوگرم
  • بدون شیره
  • دارای رنگ مشکی خوب (خوش رویت)
  • چیدمان خرما 4*4
  • کارتن مادر مقاوم سه لایه

ارتباط با هزاران خریدار و فروشنده عمده خرما در برنامه باسکول

نصب اپلیکیشن باسکول


(نصب فقط از گوگل پلی)

 

برای استفاده از خدمات بازار باسکول انتخاب کنید:

خریدار خرما هستم فروشنده خرما هستم

برداشت و فصل فروش 

برداشت خرما توسط کارگران مرد انجام گرفته و در سبدهایی که با برگ نخل بافته شده است، به صورت سنتی جمع آوری می شود.

پس ازجمع آوری، خرما را در سبد های پلاستیکی و دارای منافذ تهویه به سردخانه منتقل می کنند.

یکی از مشکلات اصلی در این مرحله استفاده از راه های غیر اصولی است که باعث افزایش ضایعات در هنگام بارگیری حمل و نقل و تخلیه خرما می شود…

با توجه به تعرفه صادرات برای این محصول که در سال های اخیر صفر درصد بوده است صادرکنندگان خرما نسبت به ارسال آن با سایر کشور ها اقدام می کنند

نگهداری خرما مضافتی

خرما مضافتی به طور معمول پس از ضدعفونی کردن در سردخانه نگهداری می شود.

طول مدت نگهداری بسته به کیفیت خرما تا دو سال نیز گزارش شده است ولی به صورت معمول به مدت 9 ماه نگهداری سپس بفروش می رسد. یکی از مشکلات در این بخش نگهداری غیر اصولی خرما و کاهش کیفیت محصول است.

درجه بندی خرما مضافتی:

درجه بندی کیفی خرما در حال حاضر براساس رویت چشمی محصول و اندازه آن صورت می گیرد و نبود استاندارد در درجه بندی خرما یکی از مشکلات پیش روی شرکت های بازرگانی و شرکت های صادرات خرما است.

نمونه بسته بندی خرمای مضافتی:

قیمت خرمای مضافتی

قیمت روز خرما

مانند اکثر تولیدات کشاورزی خرما نیز دارای قیمت های مختلف در طول سال است به نحوی که کمترین میزان قیمت آن معمولا در فصل برداشت محصول است که بیشترین عرضه به بازار وجود دارد و قیمت روز خرما در این فصل در پایین ترین حد خود قرار دارد. با گذشت زمان و کم شدن عرضه قیمت ها معمولا با شیب نسبی کمی رو به افزایش می گذارند. البته تاثیر نرخ ارز در قیمت روز خرما بسیار بالاست چرا که خرما محصولی صادراتی است و نرخ ارز در فروش جهانی و تقاضای خرید برای صادرات آن بسیار مشهود است.  بازار باسکول به عنوان بزرگترین مرجع خرید و فروش عمده خرما در ایران با داشتن هزاران تامین کننده مستقیم خرما، مکان مناسبی برای استعلام قیمت روز خرما از تولیدکنندگان این محصول است. برای این کار کافیست به دسته بندی خرما در بازار باسکول مراجعه کنید.

شرکت خرمای مضافتی بم

بسیاری از خریداران عمده و صادرکنندگان به دنبال همکاری و عقد قرارداد بلند مدت با شرکت خرمای مضافتی بم یا شرکت های فعال در این حوزه هستند که بتوانند نیاز خود را به بهترین شکل مرتفع نمایند. شرکت های بسیار زیادی در استان کرمان و شهرستان بم به کار تهیه و پخش این محصول مشغول هستند که با عنوان شرکت خرمای مضافتی بم شناخته می شوند. کار کردن با شرکت های معتبر از لحاظ کیفیت و قیمت تمام شده برای خریداران معمولا مقرون به صرفه است زیرا از مشکلات احتمالی در هنگام معامله و تامین بار جلوگیری می کند و خریدار به جای طرف حقیقی با یک شرکت حقوقی طرف قرارداد است. 

برای ارتباط با فروشندگان عمده خرما محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید:

ارتباط با هزاران خریدار و فروشنده کالای صادراتی در اپلیکیشن باسکول

نصب اپلیکیشن باسکول


(نصب فقط از گوگل پلی)

 

برای استفاده از خدمات بازار باسکول انتخاب کنید:

بازرگان هستم فروشنده هستم

 

باسکول

بازار خرید و فروش محصولات کشاورزی باسکول با هدف دسترسی مستقیم به تولید کنندگان محصولات کشاورزی و معرفی بهترین تولیدکنندگان محصولات ایرانی شروع به کار کرده است. خریداران و صادرکنندگان محترم محصولات کشاورزی با استفاده از خدمات بازار باسکول می توانند با بهترین تولید کنندگان محصولات کشاورزی ایران آشنا شوند و بدون واسطه ارتباط برقرار کنند.

تولیدکنندگان و کشاورزان عزیز نیز می توانند با عضویت در سامانه باسکول از خدمات ویژه باسکول استفاده و با تکمیل پروفایل کاربری خود به خریداران و صادرکنندگان مختلف در سراسر ایران معرفی شده و بتوانند به راحتی محصولات خود را به راحتی و بدون واسطه با قیمت بهتر به فروش برسانند.

رایگان ثبت نام کنید و عضو شبکه ی بزرگ خریداران و فروشندگان محصولات کشاورزی ایران شوید

دانلود اپلیکیشن باسکول

 

قیمت خرما بسته ای – قیمت خرما کیلویی – قیمت خرما امسال – قیمت خرما مضافتی سال 99


منابع:
https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AE%D8%B1%D9%85%D8%A7
https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AE%D8%B1%D9%85%D8%A7%DB%8C_%D9%85%D8%B6%D8%A7%D9%81%D8%AA%DB%8C
http://otaghiranonline.ir/news/28570

چگونه بهترین قیمت خرمای مضافتی در بازار را برای خرید عمده پیدا کنیم؟

با استفاده از بازار عمده باسکول به هزاران فروشنده عمده خرما به صورت مستقیم دسترسی داشته باشید و بهترین قیمت عمده و فروشنده ی خرمای مضافتی را بیابید.

قیمت جهانی خرمای مضافتی برای سفارشات عمده به چه میزان است؟

قیمت جهانی خرما به صورت میانگین در حدود1.1 دلار تا 2 دلار به صورت عمده می باشد که بسته به نوع و کیفیت خرما همچنین بسته بندی این محصول متغییر می باشد.

آیا می توان از آخرین قیمت خرمای مضافتی صادراتی بازار آگاه شد؟

بله بسیاری از فروشندگان حاضر بر روی بازار باسکول توان تامین خرمای صادراتی با بسته بندی ویژه را دارند و شما می توانید از آن ها به راحتی استعلام قیمت بگیرید.

آیا تولیدکنندگان خرما می توانند از بازار عمده باسکول برای فروش محصولات خود استفاده کنند؟

بله، تولیدکنندگان عزیز می توانند با عضویت و استفاده از بازار عمده باسکول با خریداران مختلفی از سراسر کشور ارتباط مستقیم برقرار کنند و محصولات خود را به صورت عمده به فروش برسانند.

قیمت آنلاین خرما
قیمت خرمای کبکاب
قیمت خرمای مضافتی
شرکت بازرگانی مواد غذایی
اخذ مجوز صادرات

15 دیدگاه در “قیمت خرما مضافتی”

دیدگاه ها بسته هستند.