قیمت آنلاین خرما

قیمت آنلاین خرما

قیمت آنلاین خرما در ایران و قیمت خرمای صادراتی را می توانید از طریق بازار باسکول دنبال کنید. با استفاده از شبکه ی تامین کنندگان و فروشندگان حاضر در بازار باسکول می توانید در هر ساعت از شبانه روز از بهترین تامین کنندگان استعلام قیمت بگیرید و یا با ثبت درخواست خرید از فروشندگان زیادی به صورت همزمان قیمت دریافت کرده و بهترین قیمت موجود در بازار را بیابید.

برای استفاده از خدمات بازار باسکول انتخاب کنید:

خریدار خرما هستم فروشنده خرما هستم

 

برای خرید عمده خرما صادراتی می توانید از فروشندگان حاضر در بازار محصولات کشاورزی باسکول استعلام قیمت بگیرید، از طریق پیام رسان باسکول با آن ها چت کنید و بدون واسطه خرید کنید:

 

برای دیدن محصولات و ارتباط با فروشندگان بر روی محصول کلیک کنید:

 

خرید عمده خرما در بازار باسکول

برای خرید عمده خرما می توانید از طریق بازار خرید و فروش محصولات کشاورزی باسکول اقدام کرده و با بهترین فروشندگان خرما از استان های جنوبی ایران به صورت مستقیم و بدون واسطه ارتباط برقرار کنید و محصول مورد نظر خود را خریداری نمایید.

با استفاده از خدمات دسترسی مستقیم بازار باسکول ، خریداران خرما در هر نقطه ای می توانند به راحتی از قیمت آنلاین خرما برای خرید و فروش مطلع شوند. خریداران و فروشندگان محترم می توانند از طریق خدمات آنلاین بازار باسکول به صورت مستقیم و بدون واسطه با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و بهترین افراد برای خرید و فروش خرما را پیدا کنند.

قیمت عمده خرما و استعلام قیمت آنلاین خرما در باسکول

قیمت انواع خرما بر اساس نوع، میزان کیفیت، تقاضا و… متفاوت است.

با توجه به نوسانات بازار که از نرخ تورم و نرخ ارز ناشی می شود قیمت عمده خرما دستخوش تغییرات روزانه است و تعیین قیمت نیز نمی تواند پاسخگوی بازار معاملاتی باشد به همین جهت برای استعلام قیمت عمده خرما باید قیمت روز خرما در بازار محل تولید را بررسی کرد. برای استعلام قیمت عمده خرما می توانید از فروشندگان حاضر در بازار باسکول استفاده نمایید.

قیمت خرید خرما از کشاورز در مقایسه با خرید از دیگر تامین کنندگان از میزان پایین تری برخوردار است که از دلایل آن می توان به بدون واسطه بودن آن اشاره کرد که باعث می شود قیمت خرید خرما از کشاورز بسیار مناسب باشد.

آخرین قیمت خرما در بازار

خریداران و فروشندگان محترم خرما برای اطلاع از آخرین قیمت خرما در بازار و می توانند با عضویت در بازار باسکول به صورت آنلاین استعلام قیمت گرفته و از آخرین قیمت خرما در بازار اطلاع پیدا کنند.


مطالب مرتبط:

خرمای خاصویی
خرمای برهی
خرمای زاهدی
صادرات انجیر به چین
صادرات محصولات کشاورزی به چین
صادرات به قطر
صادرات پسته ایران
راهنمای صادرات خشکبار به اروپا
صادرات محصولات کشاورزی به روسیه
خرید عمده سیب
خرید عمده پسته
صادرات به عراق
صادرات به کویت
صادرات به کانادا

صادرات به ترکیه


قیمت جهانی خرما

خرما یکی از محصولات کشاورزی است که بیشترین میزان تولید را در کشورهای خاورمیانه دارد و به دلیل ماندگاری بالا و سهولت تجارت یکی از کالاهای مهم تجاری در عرصه غذایی به شمار می رود. قیمت جهانی خرما بر اساس عرضه و تقاضای این محصول در سطح جهانی تععین می شود.

قیمت جهانی خرما به صورت میانگین در حدود نیم دلار تا 8 دلار به صورت عمده می باشد که بسته به نوع و کیفیت خرما همچنین بسته بندی این محصول متغییر می باشد.

قیمت خرما در ایران

قیمت خرما در ایران نیز مانند قیمت جهانی خرما بر اساس عرضه و تقاضای داخلی و خارجی تعیین می شود اما در سال های اخیر نرخ تورم و به خصوص قیمت ارز نقش پر رنگی در تعیین قیمت خرما در ایران بازی کرده است.

فروش عمده خرما
فروش عمده خرما

فروش عمده خرما مستقیم از تولیدکننده

همه ساله پس از فصل برداشت خرما، فصل جدید فروش عمده خرما و صادرات خرما شروع می شود که خریداران خرما داخلی و خارجی اقدام به خرید عمده خرما از کشاورزان و تولیدکنندگان این محصول می کنند. فروش عمده خرما معمولا در اواخر فصل تابستان شروع شده و تا پایان سال ادامه می یابد که بیشترین میزان فروش عمده خرما مربوط به شهریور ماه تا آبان ماه است.

درجه کیفی محصول مانند دسته بندی کردن آن به خرمای درجه یک و درجه دو، همچنین رنگ آن در قیمت خرما و فروش عمده خرما تاثیرگذار است.

فروش خرما

از عوامل مهمی که در فروش خرما و قیمت آن موثر است می توان به زمان فروش آن اشاره کرد که در فصل برداشت معمولا به علت رقابت در فروش خرما دارای قیمت پایین تری می باشد. برای خرید خرمای ارزان باید در فصل برداشت نسبت به خرید اقدام کرد.

تعدادی از تولیدکنندگان خرما برای فروش خرما معمولا ماه های بعد از فصل برداشت را انتخاب می کنند تا بتوانند با قیمت بهتری محصول خودشان را به بازار عرضه کنند.

معمولا عرضه ی خرما در بازار داخلی بر عهده عمده فروشی خرما در شهر های بزرگ می باشد که به عنوان مثال در شهر تهران خیابان تختی و مولوی مرکز عمده فروشی خرما در این شهر است.

خرید خرما عمده

همان گونه که در بالا اشاره شد پس از فصل برداشت محصول فصل خرید خرما عمده شروع می شود و افرادی که خریدار خرما هستند  برای خرید خرما عمده اقدام می کنند که بسیاری از این محصولات جهت بازار های صادراتی سورت و در بسته بندی خرمای صادراتی  آماده سازی می شوند.

بنا بر استانداردهای کشورهای مقصد و یا تقاضای بازار هدف پس از خرید خرما عمده این محصول آماده سازی می شود که در بسیاری از اوقات در بسته بندی های 10 و 5 کیلوگرمی روانه مقاصد صادراتی می شوند. به عنوان مثال جهت صادرات خرما به روسیه بیشتر در بسته بندی صادراتی 5 و 10 کیلوگرمی انجام می شود.

فروش مستقیم خرما

کشاورزان و تولید کنندگان محترم می توانند جهت فروش مستقیم خرما به خریداران خرما از طریق بازار باسکول اقدام کنند و با ثبت نام به عنوان فروشنده در بازار باسکول با خریداران خرما مختلف از سراسر کشور ارتباط مستقیم و بدون واسطه برقرار کرده و مستقیم محصول خود را به فروش برسانند.

قیمت خرمای صادراتی

عوامل مختلفی بر روی قیمت خرما در ایران اثر گذار است. ایران یکی از بزرگترین کشورهای صادرکننده خرما در جهان است که سالانه مقادیر زیادی انواع خرمای صادراتی ایران به دیگر کشورهای جهان صادر می کنند و همه ساله تقاضای بسیار زیادی برای خرید این محصول از سوی دیگر کشورها وجود دارد. به همین دلیل در سال های اخیر علاوه بر تقاضای داخلی، وجود تقاضای خارجی نیز بر قیمت خرما در ایران و قیمت خرما صادراتی تاثیرگذار بوده است به طوری که با بالا رفتن قیمت ارز، قیمت خرمای صادراتی نیز دستخوش تغییر می شود.

خرید و فروش خرما

استان های جنوبی ایران در ماه های پایانی فصل تابستان هر ساله شاهد بازار خرید و فروش خرما به صورت گسترده هستند که درآمد بخشی از ساکنین این استان ها را به خود اختصاص می دهد. در بسیاری از این مناطق سردخانه ها مسئول نگهداری از محصولات کشاورزان هستند که در فصل خرید و فروش خرما به کانون معاملات خرما تبدیل می شوند.

باسکول

بازار خرید و فروش محصولات کشاورزی باسکول با هدف دسترسی مستقیم به تولید کنندگان محصولات کشاورزی و معرفی بهترین تولیدکنندگان محصولات ایرانی شروع به کار کرده است. خریداران و صادرکنندگان محترم محصولات کشاورزی با استفاده از خدمات سامانه باسکول می توانند با بهترین تولید کنندگان محصولات کشاورزی ایران آشنا شوند و بدون واسطه ارتباط برقرار کنند.

تولیدکنندگان و کشاورزان عزیز نیز می توانند با عضویت در سامانه باسکول از خدمات ویژه باسکول استفاده و با تکمیل پروفایل کاربری خود به خریداران و صادرکنندگان مختلف در سراسر ایران معرفی شده و بتوانند به راحتی محصولات خود را به راحتی و بدون واسطه با قیمت بهتر به فروش برسانند.

رایگان ثبت نام کنید و عضو شبکه ی بزرگ خریداران و فروشندگان خرمای ایران شوید

عضویت رایگان


 

منابع:
https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AE%D8%B1%D9%85%D8%A7
https://en.wikipedia.org/wiki/Date_palm

چگونه بهترین قیمت خرما را برای خرید عمده پیدا کنیم؟

با استفاده از بازار عمده باسکول به هزاران فروشنده عمده خرما به صورت مستقیم دسترسی داشته باشید و بهترین قیمت عمده و فروشنده ی خرما را بیابید.

آخرین قیمت خرما در بازار را چگونه استعلام بگیریم؟

فروشندگان عمده خرما در باسکول حضور دارند و شما در هر لحظه می توانید با برقراری ارتباط با آن ها از آخرین قیمت بازار خرما در کشور آگاه شوید.

آیا می توان از آخرین قیمت خرمای صادراتی بازار آگاه شد؟

بله بسیاری از فروشندگان حاضر بر روی بازار باسکول توان تامین خرمای صادراتی با بسته بندی ویژه را دارند و شما می توانید از آن ها به راحتی استعلام قیمت بگیرید.

فروش عمده خرما مستقیم از تولیدکننده به چه صورت انجام می شود؟

بازار باسکول با فراهم کردن دسترسی شما خریداران محترم به هزاران فروشنده مستقیم خرما این امکان را به وجود آورده است که بدون واسطه بتوانید نسبت به خرید عمده خرما اقدام کنید.

قیمت جهانی خرما برای سفارشات عمده به چه میزان است؟

قیمت جهانی خرما به صورت میانگین در حدود نیم دلار تا 8 دلار به صورت عمده می باشد که بسته به نوع و کیفیت خرما همچنین بسته بندی این محصول متغییر می باشد.

 

قیمت آنلاین خرما
قیمت خرمای کبکاب
قیمت خرمای مضافتی
شرکت بازرگانی مواد غذایی
اخذ مجوز صادرات

0 دیدگاه در “قیمت آنلاین خرما”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.