فروش عمده

فروش عمده مواد غذایی

بسیاری از خریداران کالا برای دستیابی به بهترین قیمت های روز بازار به دنبال منابع فروش عمده هستند تا خریدی به صرفه تر داشته باشند. در حوزه مواد غذایی به دلیل وجود زنجیره های توزیع و پخش متعدد از تولید تا بازار مصرف قیمت دستخوش تغییرات بسیار زیادی می شود. از همین رو بیشتر فعالان این بخش به دنبال منابع دست اول و بهترین قیمت ها برای خرید عمده خود هستند.

برای استفاده از خدمات بازار باسکول انتخاب کنید:

فروشنده هستم خریدار هستم

 

بازار باسکول با بهره گیری از اجتماعی بزرگ از خریداران و فروشندگان محصولات عمده، مکانی مناسب برای فروش عمده انواع کالاهای کشاورزی و مواد غذایی در کشور است. بازار باسکول با دارا بودن بیش از 100 هزار کاربر فعال در زمینه ی خرید و فروش عمده در سطح کشور در زمینه های خرید و فروش محصولات کشاورزی و مواد غذایی فعال است. خریداران محترم می توانند با استفاده از خدمات بازار باسکول با هزاران فروشنده متنوع به صورت مستقیم ارتباط برقرار کرده و بهترین قیمت های بازار را برای کالای مورد نطر خود بیابند.

همچنین فروشندگان محترم در حوزه های کشاورزی و مواد غذایی مانند برنج، خرما، پسته و دیگر محصولات نیز می توانند با ثبت نام در بازار باسکول از خدمات ما بهره مند شده و با خریداران و صادرکنندگان بالقوه در سراسر کشور به صورت مستقیم و بدون واسطه ارتباط برقرار کنند.

خرید عمده در بازار بزرگ باسکول

راه های زیادی برای دسترسی مستقیم به فروشندگان در جهت خرید عمده وجود دارد که از کم هزینه ترین و راحت ترین آن ها می توان به استفاده از بازارهای آنلاین اشاره کرد. با پیشرفت تکنولوژی و همه گیری استفاده از گوشی های هوشمند در بین جوامع مخصوصا کشورمان ایران، بازار های عمده فروشی نیز با رشد بسیار زیادی روبه رو شده اند. استفاده راحت و ارزان برای دسترسی به فروشندگان عمده با استفاده از بستر اینترنتی باعث شده است که فعالان و صادرکنندگان صنایع غذایی و کشاورزی ابتدا در اینترنت به دنبال نیاز های خود به جستجو بپردازند. بازار باسکول نیز در همین راستا و برای کمک به صادرکنندگان و خریداران ایجاد شده تا با ایجاد دسترسی آسان تر و ارزان تر در جهت کمک به این صنعت بزرگ گام بردارد.

عمده فروشی مواد غذایی

بسیاری از فروشندگان حاضر در بازار باسکول تولید کننده و یا تامین کننده ی کالاهای غذایی مصرفی مانند برنج، حبوبات و یا محصولات کشاورزی مانند خرما و پسته هستند که می توانند منبع تامین مناسبی برای عمده فروشی های مستقر در شهرستان ها باشند. وجود خریدار و فروشنده از سراسر کشور باعث رونق کسب و کارهای کوچک در بستر بازار باسکول می شود. کسب و کارها و تولیدی های کوچک مواد غذایی می توانند با فعالیت خود و ارتباط با خریداران مختلف فرصت های جدیدی برای رشد کسب و کار خود فراهم کنند.

عمده فروشی های مواد غذایی می توانند با استفاده از خدمات بازار باسکول به راحتی کالاهای مورد نظر خود را از فروشندگان و تولیدکنندگان عمده تهیه کنند و یا کالاهای خود را به صورت عمده به فروش برسانند و با خریداران مختلف در سراسر کشور به صورت مستقیم ارتباط برقرار کنند.

تفاوت های عمده فروشی با خرده فروشی

یکی از مهم ترین تفاوت های عمده فروشی با خرده فروشی در نوع مشتریان کسب و کار است. فروش عمده بیشتر توسط کسب و کارها به کسب و کارهای دیگر انجام می شود که می تواند در مرحله ی بعد به مصرف کننده ختم شود و یا با فروش به کسب و کاری دیگر وارد چرخه شود. به عنوان مثال فروش کالای غذایی مانند ماکارونی به شرکت پخش از کارخانه و سپس به عمده فروشی ها یا بنکداران

دومین تفاوت را می توان حجم مراودات مالی بنگاه های فروش عمده و خرده دانست. در بنگاه های فروش عمده حجم پول و نقدینگی به دلیل خرید و فروش عمده بسیار بالاتر از یک کسب و کار فروش خرده می باشد و قوانین مالیاتی متفاوتی نیز برای هر یک از آن ها وضع شده است.

نقش بنکداران و عمده فروشی ها در صنعت کشور

در زنجیره ی تامین مواد غذایی از تولید به مصرف بنگاه های اقتصادی متفاوتی قرار گرفته اند که تا پیش از رسیدن محصول به دست مصرف کننده نهایی جز عمده فروشی ها محسوب می شوند. وظایف هر کدام از این حلقه ها در زنجیره ی تامین نیز متفاوت است. به عنوان مثال سرمایه در گردش حلقه های اولیه بسیار بیشتر از حلقه های پایینی می باشد. شرکت های وارد کننده کالا که صدها هزار تن از یک محصول را وارد می کنند از حلقه های نخست محسوب می شوند. خریدارانی که از حلقه اول خرید می کنند دارای منابع مالی کمتری هستند و خرید های کمتری نیز انجام می دهند.

مراکز خرید و فروش عمده و دلایل ایجاد بنکداری

در عمده فروشی کالا ها به صورت مستقیم از تولید کنندگان تهیه می شود و سپس برحسب میزان تقاضا میان خرده فروشان (سوپر مارکت ها)، مصرف کنندگان صنعتی و سایر عمده فروشان  پخش می شوند. دلایل متعددی برای وجود مراکز فروش عمده و بنکداری ها در بازار وجود دارد که از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

فروش عمده به صورت مستقیم : وجود عمده فروشی ها می تواند به صورت مستقیم فروش عمده در محل را به همراه دارد و با خرید عمده از تولید کننده ای با فاصله مکانی دورتر را به وجود می آورد. اعتماد خرید عمده به صورت حضوری بسیار بالاتر از خرید از راه دور است.

تنوع محصولات عمده: به دلیل همکاری مراکز فروش عمده با تولید کنندگان مختلف کالاهای مختلفی نیز برای عرضه به خریداران خود دارند از همین رو مکان  های بسیار مناسبی جهت خرید و فروش عمده می باشد.

کاهش هزینه های خرید انبوه: برای بسیاری از خریداران که قصد خریدهای نیمه عمده را دارند خرید از مراکز فروش عمده بسیار به صرفه خواهد بود. تنوع کالایی بالا در عمده فروشی امکان خرید با قیمتی کمتر از فروشگاه ها را برای خریداران عمده فراهم می کند.

بنکداران و مراکز فروش عمده در سراسر کشور نقش بسیار پررنگی در صنعت پخش مواد غذایی در کشور ایفا می کنند که با استفاده از شبکه خریداران و فروشندگان کالا  نقش بسیار پر رنگی در این صنعت دارد.

باسکول

بازار خرید و فروش محصولات کشاورزی باسکول با هدف دسترسی مستقیم به تولید کنندگان محصولات کشاورزی و معرفی بهترین تولیدکنندگان محصولات ایرانی شروع به کار کرده است. خریداران و صادرکنندگان محترم محصولات کشاورزی با استفاده از خدمات بازار باسکول می توانند با بهترین تولید کنندگان محصولات کشاورزی ایران آشنا شوند و بدون واسطه ارتباط برقرار کنند.

تولیدکنندگان و کشاورزان عزیز نیز می توانند با عضویت در سامانه باسکول از خدمات ویژه باسکول استفاده و با تکمیل پروفایل کاربری خود به خریداران و صادرکنندگان مختلف در سراسر ایران معرفی شده و بتوانند به راحتی محصولات خود را به راحتی و بدون واسطه با قیمت بهتر به فروش برسانند.

رایگان ثبت نام کنید و عضو شبکه ی بزرگ خریداران و فروشندگان محصولات کشاورزی ایران شوید

عضویت رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.