خرید و فروش محصولات کشاورزی

در پست امروز ما می خواهیم به شما بگوییم که چگونه تکنولوژی می تواند کسب و کار شما را بهبود و گسترش ببخشد. دنیای دیجیتال و اینترنت روز به روز گسترده تر و همه گیر تر می شود، پس نحوه استفاده از آن جهت بهبود فعالیت های خود بسیار الزامی است. یکی از موارد گسترده استفاده فضای آنلاین در دنیای کشاورزی و خرید و فروش محصولات کشاورزی است. دانستن اینکه چگونه به بهترین نحو از تکنولوژی استفاده کنید، به شما کمک می کند تا بهترین معاملات را شکل داده و با مشتریان با ارزش جدیدی آشنا شوید.

برای خرید و فروش بهترین کالاهای صادراتی ایران و همچنین اطلاع از  قیمت آن ها می توانید از بازار باسکولاستفاده کنید.
با استفاده از شبکه ی تامین کنندگان و فروشندگان حاضر در بازار باسکول می توانید در هر ساعت از شبانه روز از بهترین تامین کنندگان استعلام قیمت بگیرید و یا با ثبت درخواست خرید از فروشندگان زیادی به صورت همزمان قیمت دریافت کرده و بهترین قیمت موجود در بازار را بیابید.

باسکول فروشنده نیست!

ما خریداران عمده و صادرکنندگان در سراسر کشور را به فروشندگان عمده وصل می کنیم، بدون واسطه!

 با هزاران فروشنده عمده در بازار باسکول ارتباط مستقیم برقرار کنید

 

اگر خریدار هستید حتما به نکات زیر توجه کنید:

خریدار

برای خرید عمده کالای صادراتی می توانید از فروشندگان حاضر در بازار محصولات کشاورزی باسکول استعلام قیمت بگیرید، از طریق پیام رسان باسکول با آن ها چت کنید و بدون واسطه خرید کنید:

لیست محصولات

 

برای دیدن محصولات و ارتباط با فروشندگان بر روی محصول کلیک کنید:

 

 

فروشنده

برای فروش عمده محصول خود می توانید با عضویت و ثبت محصول در بازار باسکول ، به صورت روزانه درخواست های خرید عمده خریداران را مشاهده کنید، خریداران جدید پیدا کنید و با قیمت مناسب محصول خود را بفروش برسانید.

عضویت رایگان

باسکول

بازار خرید و فروش محصولات کشاورزی باسکول با هدف دسترسی مستقیم به تولید کنندگان محصولات کشاورزی و معرفی بهترین تولیدکنندگان محصولات ایرانی شروع به کار کرده است. خریداران و صادرکنندگان محترم محصولات کشاورزی با استفاده از خدمات سامانه باسکول می توانند با بهترین تولید کنندگان محصولات کشاورزی ایران آشنا شوند و بدون واسطه ارتباط برقرار کنند.

تولیدکنندگان و کشاورزان عزیز نیز می توانند با عضویت در سامانه باسکول از خدمات ویژه باسکول استفاده و با تکمیل پروفایل کاربری خود به خریداران و صادرکنندگان مختلف در سراسر ایران معرفی شده و بتوانند به راحتی محصولات خود را به راحتی و بدون واسطه با قیمت بهتر به فروش برسانند.

رایگان ثبت نام کنید و عضو شبکه ی بزرگ خریداران و فروشندگان محصولات کشاورزی ایران شوید

عضویت رایگان

در باسکول، موارد مهم، به شرح زیر است:

پروفایل شخصی: تکمیل پروفایل شخصی یکی از ارکان مهم اعتماد سازی و ایجاد تمایز نسبت به رقبا، در تجارت است. در باسکول این فضا فراهم شده تا خریداران و تامین کنندگان اطلاعات شخصی و شرکت خود، سابقه فعالیت و توضیحات مربوط به کسب و کار خود را ارائه دهند. تمامی توضیحات و مواردی که برای جذب خریداران و فروشندگان بالقوه لازم است را می توانید در صفحه شخصی خود ارائه دهید.
قیمت: برای جلب توجه خریداران بالقوه، شما باید رقابت ایجاد کنید. قیمت همیشه نخستین پارامتر است که خریداران و معامله گران آن را مورد توجه قرار می دهند. به همین دلیل، شما باید قیمتی را ارائه دهید که در حدود میانگین بازار باشد و بتواند رقابتی باشد.
کیفیت: یکی دیگر از عوامل مهم در تصمیم گیری خرید توجه به کیفیت محصول می باشد. داشتن گواهی نامه استاندارد محصول، اورگانیک و موارد مشابه در تصمیم گیری خرید بسیار مهم است. داشتن تصاویر باکیفیت در پروفایل شخصی و عدم مغایرت تصاویر با محصول ارسال شده به شما در جهت اعتماد سازی و افزایش شانس در معاملات بسیار کمک می کند.
تمایز: برای بدست آوردن سهمی از بازار باید بتوانید خود را نسبت به دیگر افراد متمایز کنید. این تمایز می تواند تخفیف یا خدماتی باشد که به خریداران ارائه می کنید.
در نتیجه تکمیل پروفایل شخصی، تنظیم مناسب ترین اگهی، ارائه قیمت ها و کیفیت های مناسب در بستر اینترنت گام جدید و مهمی در ورود به بازار و ایجاد رقابت می باشد.

 

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.