خرید عمده خشکبار

خرید عمده خشکبار

به صورت کلی خشکبار شامل مغزهای مختلف مانند گردو، بادام هندی، بادام زمینی، فندق، مغز آفتاب گردان و غیره به علاوه انواع میوه های خشک شده یا به عبارتی چیپس میوه، می باشد. خشک کردن میوه ها یک راه حل بسیار قدیمی برای جلوگیری از فاسد شدن میوه ها بود که در چند سال اخیر این روش نظر طرفداران زیادی را به خودش جلب کرد تا جایی که فعالیت در زمینه خرید و فروش میوه های خشک به یک کسب و کار پر رونق در جهان تبدیل شده است. ایران در زمینه تولید و صادرات خشکبار عملکرد بسیار خوبی دارد تا جایی که صادرات خشکبار در رتبه اول صادرات غیر نفتی کشور قرار گرفته است.

برای ارتباط با فروشندگان عمده کالای صادراتی محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید:

ارتباط با هزاران خریدار و فروشنده عمده کالای صادراتی در اپلیکیشن باسکول

نصب اپلیکیشن باسکول


(نصب فقط از گوگل پلی)

 

برای استفاده از خدمات بازار باسکول انتخاب کنید:

بازرگان هستم فروشنده هستم

خشکبار دارای ارزش غذایی بالایی است و همین موضوع باعث شده است تا بازار خرید و فروش عمده خشکبار در سراسر جهان رونق بسیار زیادی داشته باشد. همه مواردی که به آن اشاره کردیم نشان دهنده این است که خرید و فروش عمده خشکبار می تواند یک گزینه عالی برای سرمایه گذاری باشد. اگر شما هم به دنبال خرید عمده خشکبار هستید میتوانید وارد سایت باسکول شده و یک درخواست خرید ثبت کنید تا فروشندگان عمده این محصول با شما به صورت مستقیم ارتباط برقرار کنند.

خرید عمده خشکبار

فروش عمده خشکبار

ایران یکی از کشورهای پیشرو در زمینه تولید و صادرات خشکبار در جهان به حساب می آید و همواره کشورهای روسیه، چین, عراق، استرالیا، امارات متحده عربی، کشورهای اروپایی غیره به دنبال خرید عمده خشکبار از ایران هستند و سالانه مقادیر بسیار زیادی پسته، گردو، بادام و میوه های خشک به این کشورها صادر می شود. خشکبار تولید شده در ایران دارای تنوع و کیفیت بسیار بالایی است، از طرفی ارزش پول ایران بسیار پایین است و همین موضوع باعث می شود تا خرید خشکبار از ایران به یک گزینه عالی برای کشورهای خارجی تبدیل شود. همچنین در حال حاضر افراد زیادی تمایل به زندگی سالم دارند و نحوه تغذیه خود را تغییر دادند و به دنبال این هستند که مغزها و میوه های خشک را جایگزین اسنک ها و خوراکی های مضر کنند.

همه این موارد باعث شده روز به روز تقاضا برای خشکبار ایران بیشتر شود و بازار فروش عمده خشکبار داغ تر شود. امکان فروش عمده خشکبار برای شما در سایت باسکول فراهم شده است و شما میتوانید بدون اینکه هیچ هزینه ای به واسطه ها پرداخت کنید، خشکبار و محصول خودتان را به خریدار اصلی تحویل دهید و سود بیشتری به دست بیاورید.

مراکز فروش عمده خشکبار

در حال حاضر مراکز عمده خشکبار زیادی در سایت باسکول فعالیت دارند و به افرادی که به دنبال خرید یا پخش عمده خشکبار هستند، خدمات رسانی می کنند. بنابراین اگر شما به دنبال خرید خشکبار هستید، پیشنهاد می کنیم از این مراکز کمک بگیرید و محصولات آن ها را بررسی کنید؛ همچنین اگر در زمینه پخش عمده خشکبار فعالیت دارید، میتوانید با کمک سایت و اپلیکیشن باسکول خریداران زیادی جذب کنید.

قیمت خشکبار به صورت عمده

در حال حاضر بخش اعظمی از خشکبار موجود در کشور تولید داخلی است و قسمت دیگر به صورت واردات از کشورهای دیگر، تامین و در بازار توزیع می شود. فروش عمده خشکبار معمولا به دو صورت فله و بسته بندی صورت می‌گیرد که هر یک از آنها مشتریان و قیمت های مختص به خودشان را دارند. از آنجایی که خشکبار دارای انواع بسیار متنوعی است و نوسانات ارز بر روی قیمت آجیل و خشکبار تاثیر مستقیم می‌گذارد ، نمیتوان قیمت روز خشکبار به صورت عمده را کاملا دقیق بیان کرد، در این بخش برای شما برخی از انواع آجیل و خشکبار را به صورت مختصر بررسی کردیم:

قیمت عمده پسته

پسته ایران یکی از محبوب ترین انواع خشکبار در اروپا و بسیاری از کشورهای دیگر است، به صورت کلی پسته دارای انواع مختلفی مانند پسته فندقی، پسته احمد آقایی، پسته کله قوچی و اکبری می باشد که قیمت هر یک از آنها به نسبت نوسانات ارز، کیفیت و حجم سفارش میتواند متغیر باشد. برای به دست آوردن قیمت عمده انواع پسته میتوانید از فروشندگان عمده پسته در سایت باسکول استعلام قیمت بگیرید.

قیمت عمده گردو

گردو به دو صورت مغز شده و با پوست در بازار توزیع می شود که نوع مغز شده ی آن قیمت بالاتری دارد. عوامل زیادی مانند: میزان چربی گردو، پوسته نازک، تازه و محصول سال بودن و حجم فروش باعث تغییر قیمت عمده گردو می باشد. از آنجا که نوسانات ارز بر روی قیمت عمده گردو تاثیر دارد، نمیتوان قیمت آن را به صورت دقیق بیان کرد و شما برای اطلاع از قیمت عمده گردو می توانید از فروشندگان عمده این محصول در سایت باسکول استعلام قیمت بگیرید.

قیمت عمده کشمش

کشمش نیز یکی از اقلام خشکبار است که به دلیل ارزش غذایی بالا، تقاضا برای خرید آن بسیار زیاد است. به صورت کلی کشمش دارای انواع مختلفی مانند: مویز، پلویی، تیزآبی، کاشانی، طلایی یا گلدن و آفتابی است که هر یک از آن ها به نسبت کیفیت و نحوه تحویل به صورت فله یا بسته بندی، دارای قیمت های مختلفی هستند. برای اطلاع از قیمت روز عمده کشمش میتوانید از فروشندگان عمده کشمش که در سایت باسکول فعالیت دارند، استعلام قیمت بگیرید.

 

قیمت عمده زرشک

قیمت زرشک نیز به عوامل بسیار مختلفی مانند میزان تقاضا، مقدار کشت زرشک در کشور، نوسانات ارز، کیفیت محصول و غیره بستگی دارد، به همین جهت نمیتوان یک قیمت ثابت برای زرشک بیان کرد. برای اطلاع از قیمت عمده زرشک میتوانید از فروشندگان عمده زرشک در سایت باسکول استعلام قیمت بگیرید.

 

خرید عمده خشکبار

قیمت عمده تخمه آفتابگردان

تخمه آفتابگردان و تخمه کدو به دو صورت مغز یا با پوست در بازار موجود است که دارای قیمت های متفاوتی می باشند. هرچه تخمه آفتابگردان کیفیت بهتری داشته باشد، به تبع قیمت بیشتری نیز دارد، نحوه تحویل تخمه آفتابگردان به صورت فله یا بسته بندی نیز در قیمت گذاری این محصول تاثیر مستقیم دارد. بنابراین پیشنهاد می کنیم برای به دست آوردن قیمت روز عمده تخمه آفتابگردان و تخمه کدو، با فروشندگان این محصول به صورت مستقیم ارتباط برقرار کنید و استعلام قیمت بگیرید.

قیمت عمده بادام

بادام شامل انواع مختلفی مانند بادام هند، بادام زمینی و بادام ساده می باشد که هر یک از آنها با توجه به میزان سفارش، کیفیت، بسته بندی، نوسانات ارز و غیره دارای قیمت های بسیار متفاوتی هستند و نمیتوان یک قیمت ثابت برای تمامی آنها بیان کرد، بنابراین پیشنهاد می کنیم برای به دست آوردن قیمت عمده انواع بادام از افرادی که در زمینه فروش عمده خشکبار و آجیل در سایت باسکول فعالیت می کنند، استعلام قیمت بگیرید.

قیمت عمده فندوق

فندوق نیز یکی دیگر از اقلام موجود در آجیل است که به دو صورت با پوسته و مغز در بازار به فروش می رسد که به تبع قیمت مغز آن بالاتر می باشد. با توجه به اینکه قیمت عمده فندوق به نوسانات ارز بستگی دارد، نمیتوان قیمت ثابت و دقیق فندوق را بیان کرد. میتوانید از فروشندگان عمده آجیل در سایت باسکول قیمت عمده فندوق را کاملا دقیق و به روز به دست آورید.

عمده فروشی خشکبار

در حال حاضر با توجه به اینکه تقاضای زیادی برای خشکبار در کشور وجود دارد، افراد زیادی در زمینه عمده فروشی خشکبار فعالیت می کنند. با توجه به شرایط کنونی خرید و فروش عمده آجیل و خشکبار به صورت آنلاین نه تنها در هزینه بلکه در زمان شما نیز صرفه جویی خواهد کرد. سایت باسکول به عنوان یک بستر قابل اعتماد برای افرادی است که کسب و کار آنها در زمینه عمده فروشی خشکبار می باشد. بنابراین بنکداران و عمده فروشان می توانند با ثبت نام در سایت باسکول، از سراسر ایران، خریداران زیادی را جذب کنند. در حال حاضر صدها نفر از بنکداران خشکبار در سایت باسکول حضور فعال دارند که می توانند در زمینه قیمت عمده فروشی خشکبار پاسخگوی سوالات شما باشند.

خرید عمده آجیل

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم، در حال حاضر مردم به دنبال جایگزین کردن آجیل و خشکبار با تنقلات مضر هستند و همین موضوع باعث شده است که بازار خرید عمده آجیل و خشکبار در چند سال اخیر با استقبال زیادی رو به رو شود. دقت داشته باشید که بازار خرید عمده آجیل به موارد بسیار زیادی بستگی دارد، به عنوان مثال از آنجایی که در عید نوروز میزان تقاضا برای خرید آجیل و خشکبار بسیار بالا است، به تبع می توان گفت که درآمد حاصل از خرید و فروش آجیل و خشکبار نیز در آن مقطع بسیار بیشتر خواهد بود.

لازم به ذکر است که از آجیل به عنوان منبع آهن، پروتئین و کلسیم یاد می شود که این موضوع عامل اصلی درخواست زیاد افراد برای خرید آجیل و خشکبار در جامعه می باشد. اگر قصد خرید عمده آجیل دارید پیشنهاد می کنم از چندین فروشنده عمده، قیمت بگیرید و کیفیت محصولات را بررسی کنید تا در نتیجه بتوانید بهترین آجیل را با قیمت مقرون به صرفه خریداری کنید. سایت باسکول میتواند در این زمینه به شما کمک کند و زمینه ارتباط شما با صدها فروشنده عمده آجیل را فراهم کند.

خرید عمده خشکبار

فروش عمده آجیل

به صورت کلی آجیل مخلوطی از مغزهای مختلفی مانند بادام هندی، پسته، بادام، انواع تخمه و غیره است و این مخلوط جذاب در ایران و جهان طرفداران بسیار زیادی دارد. سالانه مقادیر بسیار زیادی آجیل در سراسر ایران توزیع و بخشی از آن نیز به کشورهای خارجی صادر می شود. با توجه به همه مواردی که در مقاله گفته شد می توان این نتیجه را گرفت که فروش عمده آجیل به صورت فله یا بسته بندی میتواند یک گزینه عالی برای سرمایه گذاری باشد و سود زیادی برای شما به دست خواهد آورد. باید توجه داشت که اگر هنگام فروش عمده آجیل و خشکبار به صورت مستقیم با خریدار اصلی در ارتباط برقرار کنید، نیازی به پرداخت هزینه های جانبی نخواهید داشت و سود بیشتری از معامله به دست خواهید آورد.

مرکز پخش عمده آجیل

سایت باسکول به عنوان یک کانال دو طرفه بین خریدار و مراکز پخش عمده آجیل و محصولات دیگر عمل می کند و هدف اصلی این پلتفرم آشنایی هر دو طرف معامله به صورت مستقیم و بدون واسطه می باشد. در حال حاضر صدها مرکز پخش عمده آجیل یا به عبارتی بنکداران آجیل در سایت فعالیت دارند و شما خیلی راحت و با چند کلیک ساده میتوانید آن ها را پیدا کنید و در کمترین زمان ممکن خرید خودتان را انجام دهید. از طرف دیگر این مراکز پخش عمده آجیل و خشکبار می توانند روزانه صدها مشتری جدید جذب کنند و متناسب با نیازهای آنها محصولات خود به صورت فله یا بسته بندی شده در انواع مختلف ارائه دهید.

برای ارتباط با فروشندگان عمده کالای صادراتی محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید:

ارتباط با هزاران خریدار و فروشنده عمده کالای صادراتی در اپلیکیشن باسکول

نصب اپلیکیشن باسکول


(نصب فقط از گوگل پلی)

 

برای استفاده از خدمات بازار باسکول انتخاب کنید:

بازرگان هستم فروشنده هستم

باسکول

بازار خرید و فروش محصولات کشاورزی باسکول با هدف دسترسی مستقیم به تولید کنندگان محصولات کشاورزی و معرفی بهترین تولیدکنندگان محصولات ایرانی شروع به کار کرده است. خریداران و صادرکنندگان محترم محصولات کشاورزی با استفاده از خدمات بازار باسکول می توانند با بهترین تولید کنندگان محصولات کشاورزی ایران آشنا شوند و بدون واسطه ارتباط برقرار کنند.

تولیدکنندگان و کشاورزان عزیز نیز می توانند با عضویت در سامانه باسکول از خدمات ویژه باسکول استفاده و با تکمیل پروفایل کاربری خود به خریداران و صادرکنندگان مختلف در سراسر ایران معرفی شده و بتوانند به راحتی محصولات خود را به راحتی و بدون واسطه با قیمت بهتر به فروش برسانند.

رایگان ثبت نام کنید و عضو شبکه ی بزرگ خریداران و فروشندگان محصولات کشاورزی ایران شوید

عضویت رایگان