خرید عمده حبوبات

خرید عمده حبوبات

در حال حاضر حبوبات موجود در بازار ایران به دو دسته تقسیم می شوند، بخشی از این حبوبات تولید داخلی هستند و بخش دیگر محصولات وارداتی از کشورهای دیگر می باشد، که هر دو آن ها در بازار به صورت عمده و فله به فروش می رسد، به صورت کلی حبوبات شامل سویا، نخود، لوبیا قرمز، لوبیا چیتی، عدس، ماش، لپه و دال عدس است که در زنجیره غذایی نقش بسیار مهمی دارند، به همین دلیل است که بازار خرید و فروش عمده حبوبات در تمامی طول سال فعال است و رونق زیادی دارد.

برای ارتباط با فروشندگان عمده کالای صادراتی محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید:

ارتباط با هزاران خریدار و فروشنده عمده میوه صادراتی در اپلیکیشن باسکول

نصب اپلیکیشن باسکول


(نصب فقط از گوگل پلی)

 

برای استفاده از خدمات بازار باسکول انتخاب کنید:

بازرگان هستم فروشنده هستم

حبوبات دارای ارزش غذایی بسیار بالایی هستند تا جایی که در خصوص تامین پروتئین در رتبه دوم و بعد از گوشت قرار گرفته است، معمولا حبوبات به دو صورت حبوبات خشک و کنسرو شده در بازار ارائه می شود که هر یک از آنها به نسبت کیفیت و نحوه ارائه، قیمت‌های متفاوتی دارند. در حال حاضر حبوبات در مراکزی مانند سوپرمارکت ها، مراکز پخش حبوبات، سایت های فروش آنلاین حبوبات عمده و فله به فروش می رسد و افراد مختلف می توانند به صورت بسته بندی شده و یا فله ای عمده و خورده، محصول مورد نظر خودشان را خریداری کنند. به صورت کلی خرید عمده حبوبات مورد نیاز ایران از ازبکستان، کانادا، روسیه و چین است، که هر یک از این کشورها در زمینه ی مختلفی فعالیت دارند و یک نوع حبوبات را به کشور وارد می کنند، به عنوان مثال عمدتا لوبیا از ازبکستان و عدس از کانادا به کشور وارد می شود.

خرید عمده حبوبات

فروش عمده حبوبات

همانطور که در بالا به آن اشاره شد، حبوبات یکی از اقلام مورد نیاز زندگی روزمره بسیاری از افراد است و بخش عظیمی از صنعت خوراکی را به خودش اختصاص داده است، ارزش غذایی و املاح موجود در حبوبات باعث شده است که بازار فروش عمده حبوبات، رونق بالا و در نتیجه درآمد خوبی داشته باشد. فروش عمده حبوبات ممکن است نسبت به فصلی بودن محصول و یا نحوه ارائه به صورت فله یا دسته بندی متفاوت باشد. ازجمله موارد تاثیرگذار دیگر در میزان فروش عمده حبوبات میتوان به اندازه محصول، حجم حبوبات، وارداتی بودن محصول و غیره اشاره کرد، هرچه محصول ارائه شده مرغوبیت بیشتری داشته باشد، به تبع فروش بهتری خواهد داشت.

تقاضای زیاد حبوبات باعث شده افراد زیادی به بازار فروش عمده حبوبات روی بیاورند، از همین رو ما در باسکول سعی داریم زمینه ای برای سهولت دسترسی این افراد به خریداران و بلعکس، ایجاد کرده و کار خرید و فروش حبوبات و دیگر محصولات را برای شما راحت تر کنیم، تنها کاری که باید برای فروش عمده حبوبات خود انجام دهید، ثبت نام در باسکول و منتظر ماندن برای مشتری و خریداران است.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید مطلب واردات حبوبات را مطالعه کنید.

قیمت عمده حبوبات

از آنجا که کشور ایران در زمینه تولید حبوبات کاملا خودکفا نیست و نمی تواند سالانه حبوبات را در مقادیر مورد نیاز کشور تامین کند، ناچار به واردات برخی از حبوبات می باشد، به همین دلیل است که نمیتوان قیمت عمده حبوبات را به صورت دقیقی بیان کرد. علاوه بر موردی که به آن اشاره کردیم نوع بسته بندی و کیفیت محصول هم در میزان قیمت روز حبوبات تاثیر مستقیم دارند، به این صورت که اگر حبوبات در بسته بندی های زیبا قرار گرفته باشند و ضایعاتی مثل سنگ و چوب در آن وجود نداشته باشد، به تبع قیمت آن بالاتر خواهد رفت، همچنین کیفیت محصول میتواند عامل مهمی در قیمت گذاری حبوبات باشد، یعنی اگر محصول ارائه شده دارای رنگ و شکل ظاهری مطلوبی باشد، فروش بهتری هم خواهد داشت. در بخش زیر قیمت روز حبوبات را با هم بررسی می کنیم:

برای اطلاعات بیشتر میتوانید مطلب ضرورت بسته بندی صادراتی محصولات کشاورزی را مطالعه کنید.

قیمت عمده نخود

در حال حاضر بیش از 60 درصد نخود و اقلام مصرفی آن مانند آردنخود و نخودچی، در ایران و استان کرمانشاه تامین می شود، به صورت کلی میتوان گفت قیمت عمده نخود در بازار جهانی حدودا 1 تا 2 دلار بسته به نوع و کیفیت آن، می باشد.

قیمت عمده لوبیا

لوبیا یکی از پرمصرف ترین اقلام در حبوبات است که دلیل تقاضای زیاد آن، میزان پروتئین بسیار زیاد موجود در آن می باشد. بخش زیادی از لوبیا چیتی کشور از طریق واردات تامین می شود، بنابراین قیمت انواع لوبیا مانند لوبیا چیتی، لوبیا قرمز و غیره به نوسانات ارز وابسته است، در حال حاضر قیمت عمده لوبیا تقریبا 1 دلار است که این قیمت میتواند به نسبت کیفیت، کشور صادر کننده و قیمت ارز تغییر پیدا کند.

قیمت عمده عدس

بیشتر عدس موجود در بازار ایران از طریق واردات از کشور کانادا، قزاقستان و روسیه تامین شده است که عدس کانادا به دلیل مرغوبیت بیشتر، تقاضای بیشتری هم در بازار دارد. به همین دلیل قیمت عمده عدس اصلا ثابت نیست و با کوچکترین نوسانات ارز ممکن است تغییر کند. قیمت عدس در بازار ایران با قیمت کمتر از 1 دلار برای هر کیلوگرم معامله می شود.

برای به دست آوردن قیمت دقیق هر یک از اقلام حبوبات می توانید به بخش دسته بندی محصولات سایت باسکول مراجعه کنید و از فروشندگان، استعلام قیمت بگیرید و در نتیجه بهترین قیمت و کیفیت را پیدا کنید.

خرید عمده حبوبات

خرید عمده حبوبات از کشاورز

این امکان برای شما وجود دارد که با کشاورزان در سراسر ایران به صورت اینترنتی ارتباط برقرار کنید و محصول مورد نظر خودتان را از نظر قیمت و کیفیت مورد بررسی قرار دهید، این موضوع در خصوص خرید عمده حبوبات هم صدق می کند و شما میتوانید با کمک سایت هایی که در این زمینه فعالیت دارند، در سریع ترین زمان ممکن به هدفتان برسید. البته دقت داشته باشید که خرید عمده حبوبات از کشاورز به صورت اینترنتی باید از سایت های معتبر صورت بگیرد، به همین منظور به شما پیشنهاد میکنم با استفاده از سایت و یا اپلیکیشن باسکول، با فروشندگان و کشاورزان، به صورت کاملا مستقیم و بدون واسطه ارتباط برقرار کنید و محصول مورد نظر خودتان را با بهترین قیمت خریداری کنید.

خرید عمده حبوبات از کشاورز باعث می شود شما هزینه کمتری برای محصول خریداری شده پرداخت کنید و در نتیجه سود بیشتری از فروش آن به دست بیاورید، چرا که در چنین موقعیتی، واسطه وجود ندارد و شما هزینه اصلی را پرداخت خواهید کرد، از طرف دیگر کشاورز هم سود بیشتری از این طریق کسب خواهد کرد و محصول خودش را به صورت مستقیم در بازار عرضه می کند. علاوه بر موارد گفته شده شما هنگام خرید عمده حبوبات از کشاورز، می توانید از درجه یک بودن محصول مطمئن باشید و حجم مورد نیاز و درخواستی خودتان را تامین کنید.

خرید عمده حبوبات فله

شما این امکان را دارید که خرید عمده حبوبات فله را به صورت حضوری و یا غیرحضوری انجام دهید، در حال حاضر خرید غیر حضوری به صرفه تر است و شما بدون صرف وقت و هزینه و با چند کلیک ساده می توانید مرغوب ترین محصول را با قیمت پیشنهادی و مورد نظر خودتان را خریداری کنید. خرید عمده حبوبات فله به دلیل نداشتن هزینه بسته بندی هزینه کمتری برای شما خواهد داشت.

قیمت حبوبات فله

قیمت روز حبوبات فله به نسبت حبوبات بسته بندی شده پایین تر است و اگر شما به دنبال خرید عمده حبوبات با قیمت پایین هستید، حبوبات فله صرفه اقتصادی بیشتری خواهد داشت، البته این نکته را هم در نظر بگیرید که قیمت حبوبات فله به نسبت مواردی مانند حجم حبوبات خریداری شده، قیمت ارز، کیفیت محصول، نوع حبوبات خریداری شده و زمان خریداری محصول متفاوت خواهد بود و شما نمیتوانید یک قیمت ثابت برای آن به دست آورید.

اگر به دنبال بررسی دقیق قیمت روز حبوبات فله هستید، میتوانید در سایت باسکول ثبت نام کنید و با فروشندگان حبوبات فله ارتباط مستقیم برقرار کرده و از آنها در خصوص نوع، کیفیت و قیمت حبوبات فله استعلام بگیرید. به صورت کلی حبوبات دارای انواع مختلفی است که در بالا به آن اشاره کردیم و قیمت حبوبات فله بستگی این دارد که محصول وارداتی است یا تولید داخل کشور است.

خرید عمده حبوبات

عمده فروشی حبوبات

این امکان برای شما وجود دارد که از طریق سایت باسکول، با افرادی که در زمیه عمده فروشی حبوبات فعالیت می کنند، ارتباط برقرار کنید، بنکداران زیادی در وب سایت و اپلیکیشن باسکول حضور دارند که حبوبات را با قیمت های پیشنهادی به فروش می رسانند، برای پیدا کردن بهترین قیمت و با کیفیت ترین محصول، بهتر است آن ها را بررسی و استعلام قیمت دقیقی از محصول مورد نیازتان داشته باشید.

برای ارتباط با فروشندگان عمده کالای صادراتی محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید:

ارتباط با هزاران خریدار و فروشنده عمده کالای صادراتی در اپلیکیشن باسکول

نصب اپلیکیشن باسکول


(نصب فقط از گوگل پلی)

 

برای استفاده از خدمات بازار باسکول انتخاب کنید:

بازرگان هستم فروشنده هستم

باسکول

بازار خرید و فروش محصولات کشاورزی باسکول با هدف دسترسی مستقیم به تولید کنندگان محصولات کشاورزی و معرفی بهترین تولیدکنندگان محصولات ایرانی شروع به کار کرده است. خریداران و صادرکنندگان محترم محصولات کشاورزی با استفاده از خدمات بازار باسکول می توانند با بهترین تولید کنندگان محصولات کشاورزی ایران آشنا شوند و بدون واسطه ارتباط برقرار کنند.

تولیدکنندگان و کشاورزان عزیز نیز می توانند با عضویت در سامانه باسکول از خدمات ویژه باسکول استفاده و با تکمیل پروفایل کاربری خود به خریداران و صادرکنندگان مختلف در سراسر ایران معرفی شده و بتوانند به راحتی محصولات خود را به راحتی و بدون واسطه با قیمت بهتر به فروش برسانند.

رایگان ثبت نام کنید و عضو شبکه ی بزرگ خریداران و فروشندگان محصولات کشاورزی ایران شوید

عضویت رایگان